Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Arra gondoltam, hogy nem...

Arra gondoltam, hogy nem lenne-e jó ötlet ha kezünkbe vennénk az ország irányítását?

Figyelt kérdés

Itt van a bevándorlási ügy meg egyéb jóságok. Ezeket lehetni olvasni, külföldön is beengedték a bevándorlókat és csak baj lett belőle, idehaza a politikusok meg nem tudják mit csináljanak.


Úgy vélem a politikusok nem is sejtik, hogy Észak-Európában mik vannak. Egyik ezt mondja a másik azt, csak dumálnak, vitáznak de nem történik semmi.


Úgy vélem hogy a politika nem segít semmit.

Csak hozzák a szabályokat a bevándorlók meg kihasználják ezt. Meg a menekültek meg a ki tudja kik.


Arra gondoltam hogy létre kellene hozni olyan csoportokat, akik elkergetik őket innen. Emlékszem illetve hallottam, hogy Myanmar-ban a buddhsiták addig üldözték a muzulmánokat amíg azok el nem hagyták Myanmar-t ezt idehaza is alkalmazni lehetne.


Mert mit akarunk?

Egy Svédország-féle országot, ahol majd az lesz amit ők akarnak? Olvasgassatok csak.


GOOGLE:

Muszlim - Svédország

Muszlim - Norvégia

Muszlim - Skandinávia/Anglia/Franciaország


Gondoltam felvetem a kérdést hogy nem akarunk-e tenni valamit. Vagy ne csináljunk semmit? A politikusok csak vitázni fognak. Az ország pedig nem csak a politikusoké nem?


Vagy csináljuk azt mint mindig, tiszteljük a szabályokat és fogadjuk el amit a politikusok kitalálnak? Bújjunk el?


2015. jún. 17. 14:27
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Érdekesnek tartom hogy csak a muzulmánokkal meg a fekáliákkal van a gond mindenütt. Kínai bármennyi él Pesten nincs gond velük.


És akkor azt mondják, hogy a szélsőségesség nem a nép hibája meg a vallásé. De érdekes módon mindig ezekkel van a gond mindenhol. Rengeteg a kínai, de velük nincs baj sehol se.

2015. jún. 17. 15:52
 42/52 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

Csak halkan jegyzem meg, hogy a Magyarországra özönlő "bevándorlók" 90%-a FEHÉR, Koszovóból, Montenegróból jönnek, vagyis nem fekák.


A kínaiakkal pedig rengeteg gond van, csak maximum te nem találkozol velük.

Olvass utána a Józsefvárosi Piacnak, majd megtudod.

Vagy keress Magyarországon kínai temetőt, és ha nem találsz, akkor gondolkozz el azon, hogy vajon miért nem halnak meg kínaiak Magyarországon? (Csak az elmúlt pár évből tudok néhány késelést említeni, ahol kínai áldozatok is voltak.)


De ez ne is érdekeljen, csak fújd a saját rögeszméidet...

2015. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Vannak népcsoportok, amelyek ha bevándorolnak egy másik országba, akkor ott asszimilálódnak, beilleszkednek, elfogadják az ország törvényeit, munkát vállalnak, és adóznak. Vannak viszont olyan népcsoportok, amelyek ha bevándorolnak, akkor nem tudnak és nem is akarnak beilleszkedni, nem fogadják el a befogadó ország törvényeit, munkát nem akarnak vállalni, de követelik, hogy szociális hálót rájuk is terjessze ki az állam, vagyis, tartsák el őket a hazai dolgozó és adózó állampolgárok.
2015. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
0%

"Az kicsit sem számít, hogy pl. a legnormálisabb orvosaim mind bevándorlók"


Az ilyeneket már rég ki kellett volna takarítani az országból.

2015. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnálom kérdező én egy olyan világban szeretnék élni, ahol az embereket a tetteik és érdemeik alapján itélik meg és nem az alapján, hogy milyen vallást követ, milyen szinű a bore, honnan származik. "


Akkor takarodj ki az Usába!

2015. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
0%

"Csak halkan jegyzem meg, hogy a Magyarországra özönlő "bevándorlók" 90%-a FEHÉR"


Nem jött még egyetlen fehér bevándorló sem. Hazudtál.

2015. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 TamásTóth ***** válasza:
Szerencsére 46-os te nem mondhatod meg mit csináljak, ahogy senkinek sem :)
2015. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Múltkor voltam Pesten a mekibe, tele volt nig*gerekkel, mondom okcső, én húzok. :DD


A kínaiakkal meg nincs gond, az orvosom is kínai. :))

Pesten csak kínaiakkal találkozom és semmi baj velük.

Volt hogy csak velük találkoztam és nem szóltak be, nem álltak segélyért cserébe, nem kiabáltak meg énekeltek, nem pisált a kölykük a Tesco mellett. Ők be tudnak illeszkedni.


Azt a bevándorlót, letelepedőt aki nem tud beilleszkedni meg viselkedni ki kellene toloncolni. Ennyi.

2015. jún. 17. 19:07
 49/52 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszenek a törvények és nem fogadnak el semmit akkor nem kéne nyalni a seggüket. Meg eltartani őket, meg segíteni nekik nem? Mert mit adnak ők a segítségért? Semmit, akkor meg?


De tudjátok mit leszarom!

Ha Európa el akarja baszni magát, bass*za.

Elleszek én Japánban vagy Kínában.

Én már lemondtam Európáról, tele van mindenféle néppel amivel régen nem úgyhogy Európa már Meneükültópa.

2015. jún. 17. 19:13
 50/52 Shai-Hulud ***** válasza:

"Elleszek én Japánban vagy Kínában. "


Nosza, menjél már!!!


Ja, nem tudod, ott véletlenül nincsenek olyan táblák, hogy ha oda mégy, akkor nem veheted el a kínaiak/japánok munkáját?

2015. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!