Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Arra gondoltam, hogy nem...

Arra gondoltam, hogy nem lenne-e jó ötlet ha kezünkbe vennénk az ország irányítását?

Figyelt kérdés

Itt van a bevándorlási ügy meg egyéb jóságok. Ezeket lehetni olvasni, külföldön is beengedték a bevándorlókat és csak baj lett belőle, idehaza a politikusok meg nem tudják mit csináljanak.


Úgy vélem a politikusok nem is sejtik, hogy Észak-Európában mik vannak. Egyik ezt mondja a másik azt, csak dumálnak, vitáznak de nem történik semmi.


Úgy vélem hogy a politika nem segít semmit.

Csak hozzák a szabályokat a bevándorlók meg kihasználják ezt. Meg a menekültek meg a ki tudja kik.


Arra gondoltam hogy létre kellene hozni olyan csoportokat, akik elkergetik őket innen. Emlékszem illetve hallottam, hogy Myanmar-ban a buddhsiták addig üldözték a muzulmánokat amíg azok el nem hagyták Myanmar-t ezt idehaza is alkalmazni lehetne.


Mert mit akarunk?

Egy Svédország-féle országot, ahol majd az lesz amit ők akarnak? Olvasgassatok csak.


GOOGLE:

Muszlim - Svédország

Muszlim - Norvégia

Muszlim - Skandinávia/Anglia/Franciaország


Gondoltam felvetem a kérdést hogy nem akarunk-e tenni valamit. Vagy ne csináljunk semmit? A politikusok csak vitázni fognak. Az ország pedig nem csak a politikusoké nem?


Vagy csináljuk azt mint mindig, tiszteljük a szabályokat és fogadjuk el amit a politikusok kitalálnak? Bújjunk el?


2015. jún. 17. 14:27
1 2 3 4 5 6
 11/52 schocko ***** válasza:
34%
A világon azokban az országokban a legjobb élni, ahol sok a bevándorló...akkor meg nem értem miért vagytok úgy berezelve (egy másik szavat írtam volna, csak kimoderálják)...féltek minden szokatlantól, szakálas nőktől és egyebektől, miközben a kutya se akar Magyarországra menni közülük...majd te, kedves kiskunnyenyerei onnan a tanyádról megmondod, hogy milyen rossz a svédeknek...elárulom, elképesztően jó nekik...
2015. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Svédországban eléggé elszaporodtak a muszlimok, megy is a halálra erőszakolás meg a robbantgatás. Ezt kéne megelőzni vagy tenni valamit mondjuk a kitoloncolásukkal.
2015. jún. 17. 14:52
 13/52 A kérdező kommentje:

"A világon azokban az országokban a legjobb élni, ahol sok a bevándorló...akkor meg nem értem miért vagytok úgy berezelve (egy másik szavat írtam volna, csak kimoderálják)...féltek minden szokatlantól, szakálas nőktől és egyebektől, miközben a kutya se akar Magyarországra menni közülük...majd te, kedves kiskunnyenyerei onnan a tanyádról megmondod, hogy milyen rossz a svédeknek...elárulom, elképesztően jó nekik..."



Nagyon jó lehet ha a fürdőben muszlimok erőszakolják a lányokat nyilvánosan.

2015. jún. 17. 14:53
 14/52 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket beszélsz! Mit akarsz? Anarchiát az országban? Az már így is van bőven. Egyébként meg mindennek eljön az ideje.

Szerintem a menekültügyben érdekelt országok nagyon is jól tudják, mi történik máshol és főleg náluk, de egyelőre nem mernek lépni, mert nem látják a következményeket. Fognak majd, ha ezrével mennek a menekültek és erőszakossá válik a fellépésük.

2015. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező! Ennek van törvényes megoldása! Valójában az EU sz@rakodik a törvény megszűlésével! Mert a cionok szét akarják verni Magyarország fehérbőrű lakosságát!
2015. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

"Általánosítani nem lehet. Csak azért, mert a muszlimok egy része robbantgat és eörszakosak és megeröszakolnak embereket ez nem jelenti azt, hogy mindegyik ilyen."



Ezért kell mindet kiűzni.

Mivel nem tudhatod kik csinálják a muszlimok közül menjen mind. Amúgy is ők kelethez tartoznak nem a nyugathoz.

2015. jún. 17. 14:54
 17/52 A kérdező kommentje:
Mindenhonnan bas*szák ki a menekülteket és kész, jó nekik keleten is.
2015. jún. 17. 14:55
 18/52 anonim ***** válasza:
93%
Amiről most beszélsz az szimplán vallási üldözés. Ez alapján szerinted helyes lenne, mondjuk ha most a romániai ortodox egyház hívei elkezdenének üldözni, minden nem ortodox embert, vagy ugyanez Szerbiában?
2015. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
95%

# 16/17 Időpont ma 14:54


Hát ha minden népcsoportot "kibsznának" innen, aki erőszakos, vagy erőszakolt, Magyarországot csak a pirézek laknák.

Mellesleg vicces nézni egy fotelnácitól azt, hogy kikéri magának, hogy valaki erőszakos... :-D

2015. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 TamásTóth ***** válasza:
95%

"Ezért kell mindet kiűzni.

Mivel nem tudhatod kik csinálják a muszlimok közül menjen mind. Amúgy is ők kelethez tartoznak nem a nyugathoz."


Ilyen alapon az össze skinheadet, meleget, heterot, fehéret, sárgát, négert, barna börüt, magyart, szlovákot, kinait, németet, szolvént, stb üldözzük el. (Minden népcsoportból követnek el emberek bünöket és minden népcsoporgban vannak ocsmány emberek, ez nem jogosít fel arra, hogy az összeset elitéld, te hogy éreznéd magad, ha csak azért, mert a városban (ahol laksz) 1 ember elkövet egy gyilkosságot, ezért az egész várost kitoloncolják az országból?)


Magyar emberek és követnek el elképesztöen ocsmány bünöket, akkor a magyar embereket is ki kéne üldözni szerinted?

2015. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!