Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó ötlet lenne egy ilyen...

Jó ötlet lenne egy ilyen portál létrehozása?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen egy virtuális ország lenne,ahol mindenkinek meglenne a feladata,pozíciója stb. Láttam már hasonlót,de ez fizetős lenne,és minél ügyesebb lennél,annál több pénzt tudnál keresni vele.Egy közösségi portál,és egy online játék keveréke lenne. Mennyibe kerülne létrehozni egy ilyet Magyarországi szinten kb?

#online játék #virtuális ország
2012. okt. 9. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
hanyattb@szna az öröm, ha 8 óra munka után hazajönnék és dolgoznom kellene. de szóljatok ha csak én vagyok ennyire borúlátó.
2012. okt. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott az erepublik. Jah, pozitívumként ez fizetős lenne. Oké...
2012. okt. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 algopirin ***** válasza:

[link]

Az is "fizetős" és elvileg igazi pénzt is lehet keresni mivel mindenért igazi pénzzel kell benne fizetni, de úgy lehúzás ahogy van.

Crytech2 enginnel működő mmo annak a színvonalnak-kinézetnek meg a közelébe se jutnál.

Persze sok szerencsét ilyesmihez...

2012. okt. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az erepublik nekem nagyon nem jött be,annál azért jóval érdekesebb játékot szeretnék.Itt csak egy ország lenne (egyenlőre) és az Magyarország lenne,és majdnem minden úgy működne mint a valóságban,és a játék menete is a valós eseményekhez kapcsolódna,és attól függő lenne.
2012. okt. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!