Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A gazdagabb emberek, pl a...

A gazdagabb emberek, pl a politikusok miért "csinálnak" sok gyereket?

Figyelt kérdés

Én megértem,ha valaki szereti a gyerekeket.

De azzal tisztában vannak gondolom,hogy több gyerek,több igény.

Miért nem elégednek meg 1-2 gyerekkel?

Ezzel csak növelik a gazdagok számát.

Ha gazdag lennék,én tisztában lennék vele,hogy pusztán azért,mert megtehetem anyagilag akkor sem vállalhatok sok gyereket,mert hosszú távon nem fenntartható a gazdagok elszaporodása.


2014. jún. 17. 22:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz ilyen hülyeségeket beszélni??? Az unokabátyámnak vállalkozása van, 100 körül mozog a munkásai száma, mindegyik becsületesen megvan fizetve, normális életet élnek. Voltál te már egy multi gyárban pl.? Van fogalmad, hogy ott hogyan megy a munka, milyen a morál, stb.? Ezek szerint nagyon nincs. Nekem két munkásom van, az egyik az asszisztensem, a másik pedig könyvelő, mindkettejüket megfizetem búsásan, de meg is dolgoznak a pénzükért, ennyi. És van meg egy rakás ilyen gazdag, aki nagyon is jól fizeti a munkásait, csak nem elég a 8 általános, hogy nekik dolgozz. Befejeztem.
2014. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Ha személyeskedni akartál,nekem van diplomám,és nem büfészakból.

De a kérdés nem erre irányult.

Tanulj meg értelmezni.


A magadfajták csak pénzben tudnak gondolkodni.

2014. jún. 19. 15:52
 43/45 A kérdező kommentje:

Én meg olyan vállalkozót ismerek,akik megmondta a munkásainak,hogy "Fogadjátok el,ti csak rabszolgák vagytok".


A 10 év alatti 3 kisunokának meg már fejenként 100 milla félre van rakva.

Minél több utódot gyártanak,annál nagyobb a késztetést,hogy lenyúzzák a dolgozókról a bőrt,ameddig csak lehet.

2014. jún. 19. 15:56
 44/45 anonim ***** válasza:
Tudod, minden törvénnyel van meghatározva, szóval nem lehetnek az emberek rabszolgák. Ha szerinted itt rabszolga mindenki, aki a munkásosztályhoz tartozik, akkor ajánlom, hogy látogass el egy kicsit Kubába.
2014. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

A rabszolgaságnak vannak szintjei.


Ha szerinted az nem az,hogy valaki 50-100szor olyan színvonalon él,akkor te naiv vagy.

A gazdag embernek a szegény ember a tenyészállata.

2014. jún. 20. 13:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!