Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A gazdagabb emberek, pl a...

A gazdagabb emberek, pl a politikusok miért "csinálnak" sok gyereket?

Figyelt kérdés

Én megértem,ha valaki szereti a gyerekeket.

De azzal tisztában vannak gondolom,hogy több gyerek,több igény.

Miért nem elégednek meg 1-2 gyerekkel?

Ezzel csak növelik a gazdagok számát.

Ha gazdag lennék,én tisztában lennék vele,hogy pusztán azért,mert megtehetem anyagilag akkor sem vállalhatok sok gyereket,mert hosszú távon nem fenntartható a gazdagok elszaporodása.


2014. jún. 17. 22:38
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Arra kellene rávenni a primitív társadalmakat,hogy ne szaporodjanak.Aztán vhogy egyenlőbbé tenni a viszonyokat.

De nem ez a cél.

A cél a királyság,középkor visszaállítása,sajnos.Nálunk legalábbis.

2014. jún. 17. 23:25
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked nagyon súlyos rögeszméid vannak, vagy csak trollkodsz!!!


Most már nem csak a gazdagok ne vállaljanak gyereket, hanem senki sem? Akkor mégis kinek az adója tartson el téged nyugdíjasan (meg orvosok meg egyéb)? Vagy érzelmi szempontból: nem jó, ha idős korodra ott vannak a gyerekeid, unokáid melletted?

2014. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Én nem akarok gyereket.De ez most nem ide tartozik.

De ha valaki akar,akkor se egy foci csapatot gyártson.

Mondtam,nyugdíj idővel meg fog szűnni.

A fizetéseket kell emelni,és öngondoskodás.A gazdagoknak lejjebb kell adni az igényekből.Ha nem teszik,akkor meg nem fog még 1 gyereke sem születni azoknak sem,akik amúgy szeretnének.

2014. jún. 17. 23:43
 24/45 A kérdező kommentje:
Ha annak ellenére,hogy ekkora a munkanélküliség,és még szapordnánk is polgárháború lenne,mert nem lenne mit enni.
2014. jún. 17. 23:44
 25/45 A kérdező kommentje:

5-6 gyereket épeszű ember nem vállal.Maradjunk ennyiben.

Az embertelen.Az embernek magára is kell időt szánnia,mert a végén egy alkoholista lesz belőle.5-6 gyerekre idő sem jut.

Itt most az extrém gyerekvállalás volt a téma,nem az,hogy vállaljanak-e vagy sem.Én nem akarok egyet sem.De tudom,hogy az emberek nagyobb része szeretne.Ezzel nincs baj.Ha ésszerű keretek között teszi.

Nem csak anyagi kérdés a gyerekvállalás.

De ez már megint egy másik témakör.

2014. jún. 17. 23:47
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, még szerencse hogy te egyet sem akarsz...annyival kevésbé szaporodik a hülyeség.
2014. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Ez nem hülyeség,ez ésszerű.

Nem lehet mindenki gazdag.

Te tipikus egyszerű ember vagy,aki annyit mond rá,hogy "hát ha van miből meg mire"-akkor se.Van elég élősködő bőven.

2014. jún. 18. 03:13
 28/45 anonim ***** válasza:
Abszolút igazad van, a gazdagok számát radikálisan csökkenteni kell, nem növelni. Ha a szegény ember nem teheti meg, hogy annyi gyereket vállaljon amennyit akar, akkor a gazdagnak se lehessen ilyen sok.
2014. jún. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

"És ha a gazdag,luxusigényű ember szaporodik,akkor hamarabb pusztul el a Föld."


Annyira bírom az ilyen Földért aggódókat. :)

Kedves kérdező, a Földnek még 1 millió évvel az utolsó ember halála után sem lesz semmi baja. :)

2014. jún. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Kérdező, nálad amúgy minden rendben? :D

Gazdag nő vagyok, annyira, hogy tényleg azt csinálok, amit akarok. Szeretnék gyereket, de 3 a maximum, én egyedüli gyermek vagyok. 3 a maximum, mert többre nem lenne időm, mivel elvagyok foglalva azzal, hogy valami hasznosat tegyek az egész társadalom számára. És igen, igazad van. Magasról tojok arra, hogy mi lesz 100 év múlva. Azt majd abban az időben élő emberek megoldják. Az, hogy ki mennyi gyereket vállal, az mindenkinek a saját döntése. Miért is kellene le adnom nekem az igényeimből? Miért kellene egy rossz kocsit vezetnem a jó helyett? Te azon abszolút nem gondolkozol, hogy mi gazdagok vagyunk vásárlóképesek és ezzel lenditjük a gazdaságot?

2014. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!