Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálják a magyarok...

Miért utálják a magyarok annyira Amerikát?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 20:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%

Na akkor nézzük sorjában miért utálják a "szélsőségesek"! (Én nem utálom, bár a politikájuk nem annyira tetszik.)


Visszaélve a hatalmával, befolyásával világ csendőrét játszik, mindenbe beleavatkozik.

Mondvacsinált indokokkal támadtak meg különböző országokat a "demokrácia védelme" érdekében.

Satöbbi.

2014. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Mert beleszólnak olyanba, amihez semmi közük. Pl. Magyarország belügyei. Képesek elítélően nyilatkozni olyan dolgokról, amiről fogalmuk sincs.

Vagy egyéb országok esetében a demokrácia védelme "álarc" mögé bújva gazdaságilag kihasználják őket.

2014. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
66%

14 vagyok

Még annyi kiegészítésként, hogy nem vagyok elfogult. Nem utálom Amerikát és nem is tartom butábbnak az átlag amerikait, mint az átlag magyart. Jártam is Amerikában és nagyon sok minden tetszett.

2014. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%

Vannak jó dolgok az USA-ban.A szó szerint teljesen korlátlan szólásszabadság, felfogásuk és törvényeik magántulajdon védelmével kapcsolatban, hogy nincs ész nélküli segélyezés.

Ez van belül.


De, a külpolitikájuk nagyon agresszív, nem tűrnek ellenvéleményt.Kihasználják és visszaélnek vele, hogy ők a legnagyobb gazdasági és katonai hatalom.


De, én nem utálom Amerikát, csak a külpolitikájukat.

2014. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Az általuk teremtett kétpólusú világrend miatt ahol csakis ők a jófiúk,és aki nem ért egyet velük az rögtön ellenség.
2014. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
32%
Akárki lenne a világ legnagyobb katonai hatalma, ugyanúgy csinálná mint az USA (bocs, sokkal szarabbul)
2014. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
79%

Amerikát a kontinenst egyetlen egy magyar sem utálja az USA-val ellentétben.

Hogy miért utálják a magyarok az USA-t? Az USA-t utáló magyarok szerintem nem azonos okok miatt utálják.

- Néhányat az zavar, hogy beleszólnak országok belügyeibe.

- Másokat az bosszantja, hogy az USA a világ legerősebb hadseregével rendelkező ország, és az emberekben néha megvan az, hogy utálják azt, aki erősebb náluk.

- Megint mások azért utálják, mert az USA-t okolják a két elvesztett VH miatt.

- Vannak olyanok akik csak az USA-ból érkező ideológiák miatt utálják az USA-t.

....

2014. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%
lapozz már fel egy történelem könyvet.nézd meg mit műveltek magyarországgal 1944-45ben.igen a terrorbombázásokra gondolok.és ha még mindig nem világos akkor nem tudok segíteni.
2014. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
76%
az meg marhaság hogy az usa hadserege a legerősebb.oroszok vagy kína.
2014. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
96%
Oroszok, kínaiak... Jó vicc. Szivesen olvasnék tőled amiben összehasonlítod a két sereget és a végén az oroszokat hozod ki győztesnek.
2014. ápr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!