Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálják a magyarok...

Miért utálják a magyarok annyira Amerikát?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 20:39
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
(nyilván nem mindenki, hanem csak inkább a szélsőségesek)
2014. ápr. 18. 20:40
 2/34 anonim ***** válasza:
75%
Miért kéne szeretnünk? Buta emberek lakják akik világuralmat akarnak
2014. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Az USA visszaél a hatalmával azért.


Másrészt, próbálja ráerőltetni a nézeteit, ideológiáját más országokra.

2014. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
honnan veszed h buták az ottani emberek? én nem látom az ittenieket okosabbnak... ez egy hülye sztereotípia... kire akar mit erőltetni?
2014. ápr. 18. 20:42
 5/34 anonim ***** válasza:
93%
Az is hülye sztereotípia, hogy am agyarok utálják Amerikát... meg az is, hogy a magyarokat a szélsőségesekkel azonosítják.
2014. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Irak, Afganisztán, Líbia, Szíria, Wall Street - gazdasági világválság, NSA stb
2014. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

"Mert sajnos éppen ez az ország fog atomháborút kezdeményezni izraeli nyomásra a közel-keleten a következő 50 év során. Márpedig egy százmilliós nagyságrendű népirtás erősen kimeríti a sz.arrágóság fogalmát.


Pusztuljon az USA!"


furcsa egy érvelés szóval te tulajdonképpen azért utálod Amerikát amit még meg sem tett hmm nagyon érdekes!

2014. ápr. 18. 21:00
 8/34 anonim ***** válasza:
67%

mert onnan kapta simon gábor a sok pénzt!

és ez sérti az embereket, hogy ők nem kapnak, de simon kapott, pedig ő csak vagyonkezelője volt ezen összegeknek, ahogy vallotta.

2014. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

"Az is hülye sztereotípia, hogy am agyarok utálják Amerikát... meg az is, hogy a magyarokat a szélsőségesekkel azonosítják."


nyilván az igen de én helyesbíttettem h csak a szélsőségesek utálják őket leginkább az összeesküvés elmélet gyárosok azt meg nem mondtam h minden magyar szélsőséges

2014. ápr. 18. 21:02
 10/34 A kérdező kommentje:

"mert onnan kapta simon gábor a sok pénzt!

és ez sérti az embereket, hogy ők nem kapnak, de simon kapott, pedig ő csak vagyonkezelője volt ezen összegeknek, ahogy vallotta."


onnan kapta volna? nem is tudtam de abban van valami amit mondasz

2014. ápr. 18. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!