Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nácik miért tagadják a...

A nácik miért tagadják a holokausztot?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a neonácik nagy része tagadja a holokausztot? Viszont egy kisebb része meg büszke rá, hogy elkezdődött a tisztogatás, de nem értek a végére?

2013. nov. 23. 15:35
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem logikus, mert olyan méretű hazugságokat böffentenek el egyes kultúrákhoz tartozó emberek, hogy ha valamit nagyon mondanak, az valószínűleg nem úgy van. Pl. túlélők milliói állították, hogy szappant és lámpaernyőt, meg cipőt csináltak az emberekből, és ezt hazudták 50 évig.
2013. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
igen, mert az ordog mindig a reszletekben van
2013. nov. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
14%

21-es!

buchenwald kzl-ban volt emberborbol lampaernyo!!sot konyvjelzo is!meg zsugoritott emberfejekbol levelnehezek is!

mindezek Ilse Koch -(a lagerfuhrer becses neje)-tulajdonaban!!lattam mindegyiket a sajat szememmel a lager felszabaditasakor!

------------------------------------------------

a szappan?

volt olyan is!!

azt az Auschwitz III.-(Monowitz)-I.G.Farben industrie/Buna telepein keszultek!

egy kb,; 15x5x5 centis sargas-rozsaszinu buzlo szappan volt,fekete-feher csikos kartondobozban!!

--------------------------------------------------

ugyhogy fiam itt te es a hozzad hasonlok probaljak elhazudni azt amit mi ateltunk a lagerekben!!

2013. dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
85%
Hát erről van szó, és ezeket a meséket kellene nekünk elhinnünk, mert ha nem, akkor holokauszttagadók vagyunk.
2013. dec. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
20%

24-es!

szivbol kivanom legyen benne reszed csaladostol!!UGYANUGY UGYANOLYAN KORULMENYEK KOZT mint nekunk volt reszunk benne!!

aztan majd mi mondjuk azt,;-ugyanmaaaaar csak mese az egesz!!

meglatjuk hogyan all a szad!!

2013. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
7%
köszönöm a kedves szavakat, nem is értem, miért üldöztek egy ilyen rendes népet
2013. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
39%

mit csinalnak ezek a magyar nacik.. hazugsagok tomkelegere kenyszeritik a holokamut is megjart "magyart"


mar az iskolabol mindenki tudja. hogy minde naci lakasba jutott ember borbol keszult lampaernyo. Sarga vagy rozsaszinu babaszappan is volt minden haznal, en is lattam

2013. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
34%

asher alexander


tudom,hogy sok dolgot szemelyesen lattal...


Tenyleg van speci lampaernyod meg sarga rozsiszin baba szappanod?

2013. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
70%

"Miért van az, hogy a neonácik nagy része tagadja a holokausztot? Viszont egy kisebb része meg büszke rá, hogy elkezdődött a tisztogatás, de nem értek a végére?

"

Röviden: azért, mert tudatlanok és legtöbbjükbõl - sajnos - hiányzi az a képeség, ami a tudatlanságtól való megszabaduláshoz szükséges.

2013. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
7%
igen, én is ezt akartam írni. mert ostobák.
2013. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!