Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nácik miért tagadják a...

A nácik miért tagadják a holokausztot?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a neonácik nagy része tagadja a holokausztot? Viszont egy kisebb része meg büszke rá, hogy elkezdődött a tisztogatás, de nem értek a végére?

2013. nov. 23. 15:35
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy én tegnap kiírtam egy hasonló kérdést, nagyjából ugyanez volt más szavakkal megfogalmazva. Ma mikor beléptem az fogadott, hogy a kérdésemet törölték mert túl sok sértő komment érkezett. Lehet, hogy ez sem lesz hosszú életű.
2013. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne? És mások miért tartják a történelem legborzalmasabb eseményének? Ez ugyanolyan őrültség.
2013. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
0%
Megint egy holokausztos kerdes, amit NEM zsido tett fel.
2013. nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Nem mindeggy hogy zsido vagy nem zsido kérdezi? Raszista vagy?
2013. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
61%

-en szezmelyesen ateltem azt!!

ugy a gettot mint a deportaciot es a lagert!!amit lattam-(sajat szemmel,sajat fullel,sajat orral)-hallottam,szagoltam;az maga volt a foldi pokol!!

azoknak akik tagadjak!

kivanom szivbol hogy ugyanugy-ugyanolyan korulmenyek kozt legyen reszuk benne csaladostol!!

aztan visszaterunk a kerdesre.............!!

2013. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
61%

birkenau vernichtungslager-ban a 3-as szamu krematoriumtol ugy 50 meternyire-(dupla szogesdrot kerites mogott szemben a krema udvaraval)-volt a barakkunk!!lattam lemenni a vetkozokbe ezrevel noket,gyerekeket,oregeket!!EGYETLEN EGY SE JOTT VISSZAFELE ELVE ONNET SOHA!!!

maga a gazositas ugy kb,; 15-20 percig tartott/3000 fo!

utana kiovezenyeltek minket-(hilfsbrigade des sonderkommandos)-hogy loholva huzkodjuk ki a gazkamrabol a hullakat a krema mogotti egetogodrokhoz!

ott lattam Moll SS hauptsturmfuhrer-t rohogve a tuzbe hajigalni elo csecsemoket!!

a szag!!

istentelenul budos az ego hus szaga!!

2013. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
93%

"Miért van az, hogy a neonácik nagy része tagadja a holokausztot?"


Lehet, azért, mert valahol tisztában vannak azzal, hogy gyalázat volt és szeretnék igazolni, hogy eszményképeik nem követhettek el ilyesmit.

Ezért azután nem törõdnek azzal, hogy CÁFOLHATTLAN BIZONYÍTÉKOK állnak rendelkezésre. Csak a számot nem lehet TELJES pontossággal tudni, mivel a gyilkosok az összeomlás közeledtével igyekeztek megsemmisíteni amit tudtak.

Abban azonban minden komoly kutató megegyezik, hogy az áldozatok száma 5 mill és 6 mill közötti volt, tehát kb akotabeli európai zsidóság FELE.

( Ezért van igaza #4-nek, arányit és a körülményeket tekintve ugyanis a #10 alatt felsoroltak közül legfeljebb az amaerikai indiánok esete mérhetõ ehhez, csakhogy azt nem tagadta soha egyetlen amerikai se és az állam már rég kárpótolta az indiánokat: övék a szencsejátékmonopólium, és senkinek nem jut eszébe feltenni ezzel kapcsolatban arcátlan, pimasz kérdéseket. )

Akik tagadják, olykor "bizonyítékokat" sorolnak arra, hogy nem, vagy nem úgy történt, ezek a "bizonyítékok" azonban csak teljesen tudatlan, tájékozatlan ember számára jelentenek egyebet ostobaságnál.


Pontos választ talán azok tudnak, akik tagadják, én nem tok náci fejjel gondolkodni.


"Viszont egy kisebb része meg büszke rá, hogy elkezdődött a tisztogatás, de nem értek a végére?"


Igen, vannak olyan ficamodott agyú, embertelen és tudatlan alakok, akik büszkék arrqa, hogy ilyen gazság megtörtént. Természetesen ezek óvakodnak attól, hogy ilyesmit egészséges, jó állapotban levõ emberek jelenlétében hangoztassanak. Helyes is, hogy óvakodnak.


+++++++++


@ asher alexander!


Nem az volt a kérdés, hogy volt-e ( kivált nem, hogy Veled mi történt ), hanem az, hogy azok a balf...ok / gazemberek, akik tagadják, miért tagadják?

2013. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
15: személyesen átélted a holokausztot? Hány éves vagy?
2013. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

neddudggi,;-

ertem en csak...............kikivankozott belolem!!sliha adoni!!

----------------------------------------------------

18-as!

nos en meg 1926-ban szulettem ungvaron!

2013. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

A nácik?

Tagadják?

2013. nov. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!