Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kuruc. Infon tényleg ennyi...

A kuruc. Infon tényleg ennyi hülye van? Szíria vs USA kép.

Figyelt kérdés

[link]



ez valami félelmetes mennyi elmebeteg istenítni Aszadot meg a feleségét... Meg a kommentek te jó ég olvassátok el... nagyon gáz pedig én rendszeres olvasója vagyok a kuruc-nak, de ez most betett.

[link]


2013. okt. 6. 20:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

[link]

persze mondhatjuk ááá de csak nézzük meg a dolláron a baglyot vagy csukjuk be a szemünket és mondjuk mindent a pártért Óceánia népe ankszoc ( george orwell)

2013. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát ez a szélsőjobb. Pár okos, aki hasznot húz rengeteg hülyéből. Bedobják a csalit, aztán ha nem egy 70-es IQ-jú biztiőr vagy, akkor előbb utóbb rájössz, hogy "te jó ég hova keveredtem!?" Igazából a kurucinfó már rég túllőtt a célon, sokkal inkább rombolja a saját vonalait, mint építi.
2013. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Jó jó, fuj-fuj szélsőjobb, éljen Ernesto Guevara elvtárs, de azt mondjátok már meg mi baj van a képpel. Ez szerintem kifejezetten filozofikus, elgondolkodtató.
2013. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"de azt mondjátok már meg mi baj van a képpel. Ez szerintem kifejezetten filozofikus, elgondolkodtató."


:D:D:D elgondolkodtató! mint a törtet törttel hogy osztunk, mi? áhh, úgyse fog menni, ... majd dühből megoldod.

2013. okt. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
2013. okt. 6. 23:29
 16/23 anonim ***** válasza:

"Az viszont tény,hogy azért a kuruc.info mégis csak meg meri említeni azt h cigány az elkövető meg vannak érdekes észrevételei is amit a magyar média elhallgat pedig külföldön lehozzák.

"


Azt, amikor 1 éven át cigányoznak egy bűnüggyel kapcsolatban és ezután kiderül, hogy magyar volt az elkövető, mélyen hallgatnak (lásd a Horák Nóra-féle ügy).

Ezt az oldalt a nevüket vállalni nem merő, a világra megsértődött emberek szerkesztik, akiknek az értelmi szintje egy focihuligánén áll. Nem kell komolyan venni, amit ott írnak.

2013. okt. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem szoktam kuruttyot olvasni, de a jelen kerdes miatt most beleptem.

Tovabba NEM szeretem Obamat, de ki az az abnormalis, aki nem latja, hogy ezek a kepek Obama felesegerol szandekosan osszevalogatott rossz kepek. Ennyire azert nem ronda.


De, ha mar ott voltam, gondoltam korulnezek egy kicsit. Az elso cikk a "Friss hirek" listaban:

[link]


A cikkbol idezek: "a fegyveres erők napja volt, az 1973-as arab-izraeli háború kirobbanásának évfordulója"

Ez a "kirobbanas" azt takarja, hogy Egyiptom Yom Kippurkor ( a zsidok legszentebb unnepen) megtamadta Izraelt.

Na, erre azt gondoltam, hogy ennyi eleg nekem a kurutty csusztatasaibol.

2013. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, hálás köszönet, ezzel feldobtad a napom :D De azért remélem, a kurucos kommentelők többsége vagy troll vagy salak részeg, mert ha nem, akkor nagy bajban van az ország...
2013. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
tudom néha én csak a kommenteket olvasom és annyira szarok hogy már jók:D és feldobja a napomat nekem is:D:D
2013. okt. 7. 10:49
 20/23 anonim ***** válasza:

"A cikkbol idezek: "a fegyveres erők napja volt, az 1973-as arab-izraeli háború kirobbanásának évfordulója"

Ez a "kirobbanas" azt takarja, hogy Egyiptom Yom Kippurkor ( a zsidok legszentebb unnepen) megtamadta Izraelt.

Na, erre azt gondoltam, hogy ennyi eleg nekem a kurutty csusztatasaibol."


Hát te is nagy IQ harcos lehetsz. Ha lejjebb görgettél volna akkor láttad volna, hogy (MTI). ( -> zárójelet jelent.

Egyébként az előbb az RTL híradóban szóról-szóra ezt mondták. Náciveszély, nó pasarán!

2013. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!