Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondol a Kuruc. Info a...

Mit gondol a Kuruc. Info a szerbekről?

Figyelt kérdés
Ezt tudom, hogy a Kuruc.info gyűlöli a zsidókat és a cigányokat, de a szerbekkel is ezt csinálja? Engem most csak a szerbek érdekelnek és nem a zsidók meg a cigányok.

2013. szept. 5. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
utálnak mindent ami nem magyar röviden :D
2013. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A két világháborúban győztek ellenünk (a második világháború után sok tízezer vajdasági magyart öltek meg bosszúból) és a délszláv háborúkban a magyarok szövetségesét, Horvátországot támadták, így utálják őket.


Viszont Szerbia Amerika ellenes, az oroszok szövetségese, így az ellenségem ellensége a barátom elv alapján akár pártolhatnák is.

2013. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha pl. magyarverés történt...
2013. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi az érdekük. :)
2013. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

2-es!!

azt kifelejtetted,h a magyarok az első vh-ban mennyi szerbet mészároltak le.

2013. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A magyaroknak is, mit kell annyit siratni azt a Trianont... Úgyse állnak vissza a határok ha szeretnénk ha nem. Rég túl kellene lépni ls inkább azzal foglalkozni h a határntuliak hogy boldogulnak az országukban. A magyarok is hibásak, csak nem veszik észre. Amennyire csak tudják hergelik a szomszédokat aztán csodáxanak h magyarverések történnek. A magyarok eddig ugyis mindent elbénáztak szval mindegy. Ami meg a szerbeket illeti (én is szerb vagyok részben) qurwára nem kéne utálni őket, nagyon kedvesek és barátságosak. A rasszista fajgyűlölőknek meg üzenem: ПУШИ КУРАЦ
2014. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6


Te is bekaphatod a faxt,te rühes rác(a cirill betűt képzeld oda).Te csak inkább azon mélázz,hogy a fajtád,a rácok mit el nem basztak eddig már!

2014. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Na éppen eröl beszélek. Már egy szót szólok, és a nagy szuperszittyák már rasszistáznak, meg h qva jugó stb. csak a baj ott van, h nemveszikészre saját magukon hogy ők a fajgyűlölők és nem a "szomszédok". De ha ezt így akarjátok én is elküldhetnék jópár barmot vissza Ázsiába...
2014. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8


Bekaphatod,te hülye rác!

És hagyjuk már azt az ázsiázást,mert ha jól tudom az összes szláv nép is onnan jött!Ugyhogy akkor mind mehetne vissza.

És ne feled "szomszéd",hogy mi magyarok engedtünk ide,és ti ezzel visszaéltetek,de jön még kutyára dér!


Egy délvidéki magyar!

2014. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mithogy ti engedtetek ide amikor szerbia már azelött letezett hogy ti idejöttetek volna...
2014. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!