Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kuruc. Infon tényleg ennyi...

A kuruc. Infon tényleg ennyi hülye van? Szíria vs USA kép.

Figyelt kérdés

[link]



ez valami félelmetes mennyi elmebeteg istenítni Aszadot meg a feleségét... Meg a kommentek te jó ég olvassátok el... nagyon gáz pedig én rendszeres olvasója vagyok a kuruc-nak, de ez most betett.

[link]


2013. okt. 6. 20:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

A kurucinfó alapból nyugat és Amerika ellenes.

Mindenütt fogást keres rajtuk.


Ennek ellenére mégis amerikai szervert használnak, mert az USA-nak vannak a legliberálisabb törvényei.

2013. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Nekem sem tetszik a kuruc.info és a Jobbik arab-perzsa szimpátiája.
2013. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
7%

a kurucinfo egy ostoba kommunisták által szerkesztett oldal! nemhiába hagyják amerikában is működni!

a kurucinfo és a népszabi együtt mocskolják orbán Viktort és a fideszt, na ennyi értelme van a kurucinfonak!

ezért engedi clintonné és obama működtetni még mindig ezt az oldalt, mivel Orbán és magayrfóbiások az usabeli elvtársak!

2013. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nektek is feltűnt, hogy ezek a szíriai emberek úgy néznek ki, mint az európaiak?
2013. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Most nem vagyok kíváncsi a sok buta emberre, de tényleg szoktam látni az ostoba hozzászólásokat. Viszont az, hogy Assaddal és az országával mi a helyzet nem tudhatjuk biztosan... Lehet, hogy tényleg rossz, de az is lehet, hogy mégsem annyira szörnyű.
2013. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

A "Syrian Army" képen az alul középen lévő és a tőle balra látható úriember ránézésre inkább orosz, mint arab.

Nyilván turisták.

A "Syrian Rebels" képen a "Saudi" lázadó egy afgán import satyeszt hord...

Úgy látszik arrafelé dühöng a turizmus.

2013. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%

"ez valami félelmetes mennyi elmebeteg istenítni Aszadot meg a feleségét"


Kit istenítsenek? Orbáncot?

2013. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Na most a kormánypártiak, vagy a lázadók pontoztak le?

Itt még senki nem járt Afganisztánban? Divat-analfabéták!

[link]

2013. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezzel a képpel mit szeretnél mondani?
2013. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én nem olvasom a kommenteket. Ott tényleg sok a hülye.

De a képen én két dolgot szűrtem le, amire gondolom a készítő is gondolt.


1. A szíriai first lady sokkal szebb mint az amerikai. Sőt, egy nagyon csinos, ránézésre szelíd, kedves asszony.

Persze ez szubjektív vélemény, biztos vannak, akiknek a feketék jönnek be és Condolezza Rice-ról álmodoznak.


2. A szír elnök egy népvezér míg Obama egy vállalatot vezet. Szerintem ezzel sem szállhatnak sokan vitába, valószínű, hogy ezt még Obama is - négyszemközt elismerné - A kép egyébként nem valószínű, hogy mostanában készült Homszban. Asszadnak óriási volt a népszerűsége, még a szunniták egy része is kedvelte, a másik része pedig elfogadta mert nem volt jobb. Nem tudom, hogy most mit gondolnak, ha látnak jobbat, akkor csodálom az optimizmusukat.

2013. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!