Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire fel kapnak a cigányok...

Mire fel kapnak a cigányok segélyt és egyáltalán pénzt?

Figyelt kérdés
nem dolgoznak és a 6 kgos fux a nykban van :S
2009. nov. 5. 14:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
77%

Azért,mert ők 1 olyan tanulatlan réteg, akiket ha megvesztegetnek,akkor arra szavaznak(vagy ki tudja h egyáltalán tudják e mit csinálnak,csak ikszelniük kell) majd jön a segély. Így fizetik le őket...

Azért jöhetne már valami fasiszta párt,mint a MIÉP.

Neem nem a jobbik mert az nem fasiszta, ide MIÉP kell.

2009. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim válasza:
És valaki azt mondja meg nekem hogy az miért van hogy mi cigányok vagyunk,(igaz én föiskolára járok a férjem meg dolgozik) akkor mi miért nem kapunk segélyt,mint a többi cigány??? Egyszer voltunk bent az önkormányzatnál az elsö közös lakást vásárlóknak járó 100.000ft miatt, és azt mondták hogy erre nincs pénz!!!Holott a melletünk levő kis szutyok településen is adtak! XD Minden segitséget megtagadnak attól, akinek valóban szügsége lenne rá!
2009. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
én még a golyót se pazarolnám rájuk...ki kéne rakni őket valami lakatlan szigetre
2009. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
17:24: azért, mert nektek csak a származásotok cigány, de nem viselkedtek eléggé cigány módra...mi az, hogy dolgoztok?:D tessék rögtön abbahagyni, és gyártani a gyereket...na majd akkor kaptok segítséget! a magyar is kap, ha cigány módon él... itt nem a "rasszról" van szó, hanem az életmódról és a vérmérsékletről...megfenyegettétek a hivatali dolgozókat, hogy végigveritek a családdal őket? Nem? gondoltam...akkor miért gondolod, hogy majd adnak segélyt?
2009. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
természetesen 17:04-nek szólt, csak elírtam
2009. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim válasza:
18:42 Van már két gyermekünk! Ugy látszik ez nekik nem elég! XD nekem igen:)
2009. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim válasza:
Am meg mindenki kiröhög a környéken hogy minek járok én iskolába, a cigányt ugy sem veszik fel sehova!! akkor hogy is vettek fel a suliba?Mert nem pénzért az biztos:)
2009. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim válasza:

Na most nagyon elkanyarodott az egész dolog más irányba.


Azért csalnak a csalók, mert van rá lehetőségük, s azért vannak a politikusok, h ezeket a lehetőségeket megszüntessék.

De ehelyett gyártanak, h ők is csalhassanak.

S ha vmire van lehetőséged, ami jövedelmező, így vagy úgy, akkor miért ne használnád ki?


A megoldás, igen is a felsőbb vezetőség kezébe van. ugyanis azért ők a politikusok, h ezt megoldják, s nem nekem kell megoldanom, mert nem én vagyok a politikus, s nem ezért fizetnek. De oké, rakjatok elnöknek, s esküszöm h megoldom a problémákat.


Amúgy meg, ide Abszolútizmus kéne, egy normális vezetővel.

Aki cél irányos, s nem korrupt!

2009. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Azért mert annyira paraszt a rendszer, hogy a cigánybűnözőket támogatja. Minek a segély? Kitakarítani mindet az alföldre közmunkára!
2009. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

Szerintem, aki azt írta, hogy milyen remekül meg lehet élni a földalapú támogatásból, úgy hogy nem kell csinálni érte semmit - tájékozódjon! Megélni egyáltalán nem lehet belőle, a támogatásnak szigorú uniós feltételei vannak. "Csak" meg kell művelni érte a földet, nem lehet parlagon hagyni! Tessék kipróbálni ezt a mai vetőmag-, műtrágya- és vegyszerárak mellett, nem beszélve a kiszámíthatatlan időjárásról, a munkát nem is számítva. Aztán lehet pofázni! Bocs, de megint olyan dumált, akinek nyilván fogalma sincs az egészről, különben nem írna ekkora marhaságot! Ha a magyar gazdát képviselő politikusok nem lennének olyan bénák, akkor ugyanannyi támogatást kaphatna a magyar is, mint pl. a szlovákok és a nyugati országokban élők gazdák. A magyar kapja a legkevesebb földalapú támogatást az unióban. Ez tény. Aki meg irígyel, az jöjjön

velünk kapálni - nyaralás helyett!

2009. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!