Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire fel kapnak a cigányok...

Mire fel kapnak a cigányok segélyt és egyáltalán pénzt?

Figyelt kérdés
nem dolgoznak és a 6 kgos fux a nykban van :S
2009. nov. 5. 14:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
25%
Na jó akkor egyezzünk meg a cigányk 99% ilyen, de a magyarok kb. 60 % is.
2009. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
49%
na és az ilyen emberek miatt, mint a kedves " ugye tudod hogy a magyarokat is falhoz lehetne állitani " válaszoló, nem történik semmi ebben az országban.És nem is fog amig lesznek ilyenek sajnos. Minden épeszű magyar hagyja el az országot, mert ez az ország sajnos csak a cigányoké.
2009. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggodj, nem egy cigánnyal beszélgettem erről! Elmondtam a véleményük róluk a szemükbe. Nem tagadták annyira. Sőt, az egyik még örült is, hát ezér jó nekik, mert bármit megtehetnek. Megélhetési bűnözés. ilyet szól a csávó " megmondom neked az őszintét, ki is használjuk ezt az isten adta lehetőséget.Azé vagyunk itt,hogy eltartson a sok vadmagyar"
2009. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
76%
Tudod ezt én sem értem. Tiszaburán a cigányok kaptak lisztet ingyen és szétdobálták, azzal a címszóval, hogy mást nem adtak.
2009. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
73%
helyes, így is kell, én is elmondtam jó pár cigány ismerősömnek, hogy én mit gondolok, nem tagadták, csak hümmögtek és helyeseltek, hogy így van ahogy mondják. De akkor mi a fene lenne a megoldás? A felzárkóztatás tudtommal több mint 20 éve tart, és én nem láttam változást, csak romlást, akkor mihez lehet kezdeni??
2009. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
55%

Állítólag vándor nép menjenek tovább :)

Kijelölnék 1-2 megyét,nekik ajándékoznám és átnevezném romaországnak. Átjönni hozzánk csak vizummal lehetne

2009. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
47%
Én elismerem, hogy a cigányok többvsége, ilyen de könyörgöm nézzetek már körül, hány ismerősötök él úgy rokkantságin, hogy igaziból semmi akadálya annak, hogy dolgozzon, de ez senkit nem zavar természetes. Vagy ott vannak a vasutasok, nem tudom láttatok-e már vasutast nap közben, hárman végzik egy ember munkáját. Vagy a nyugdíjasok, akik egyedül élnek havi 70.000,- ből és sírnak, hogy nincs semmilyük, örülnék ha otthon mi fejenként ennyiből élhetnénk... Ez nem zavar senkit?
2009. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
70%
Még saját földet is adni nekik az anyaországból?? Na az abszurd lenne :)
2009. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
63%
De zavar! Hogyne zavarna!Ezzel az országgal alapjaiban van baj!Engem az se zavarna ha a nyugdíjas 70 ezret kap, ha én aktív pályakezdő fiatalként nem 65-öt!Az egész szociális rendszert át kellene szervezni.Nemcsak a cigányokra értem! Összességében!
2009. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
59%
Igazad van.A magyar emberek többsége is olyan hogy ahol lehet lop-csal-hazudik kortól,nemtől,iskolázottságtól politikai hovatartzástól függetlenül :(
2009. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!