Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire fel kapnak a cigányok...

Mire fel kapnak a cigányok segélyt és egyáltalán pénzt?

Figyelt kérdés
nem dolgoznak és a 6 kgos fux a nykban van :S
2009. nov. 5. 14:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
52%
Ja a sok magyar adózik, hát nem. Összvissz 3 millió magyar adózik rendesen, mert az istenadta magyar vállalkozó minmálbéren tengeti életét és 100 millás háza van!!! De ez se baj, ne legyen ingatlanadó.Igaz, hogy a háza után így évente 600.000,- kéne fizetni, de rossz dolog a vagyonadó, nem kell. Ő nem ingyenélő, ő nem az én adómból használja a közszolgálatatásokat?
2009. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
50%
És akkor még nem beszéltünk a zseniális magyar gazdáról, aki a földalapú támogatásokból él, nem is rosszul. Az meg olyan vicces valami, hogy ha nem csinálsz semmit akkor is fizet. De csak a cigányok lopnak, csalnak... ők is de nézz már körül!!!
2009. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
15%
És miért nincs semmi a Jobbik programjában ezeknek a problémáknak a kezelésére? Tök egyszerű egy bűnbakot keresni a sok bűnöző közül, ráadásul olyat akik kevesebben vannak, és nem érdekli őket ki van hatalmon. Így nem veszítünk, hanem nyerünk szavazatot, egyszerű politikus matek. A cigányság csak egy a sok probléma közül.
2009. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
69%
Én körül nézek, és látom hogy gebasz van, de most a cigányokról van szó, és nem termelőkről és vasutasokról :) igazad van persze, de maradjunk a témánál, ami sok embernek felkeltette az érdeklődését.
2009. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
63%
Jó akkor tágítsuk a kérdést, miért kapnak a cigányok, a parasztok, a válallkozók, a rokkant-nyugdíjasok, az orvosok... segélyt, támogatást, hálapénzt, fölösleges prémiumokat (nem csak a cégvezérek)...stb. Így talán nem olyan félrevezető képet kapunk a társadalomról és annak hibáiról!
2009. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
45%
Szdsz/MSZP szavazóbázisának jelentős része, ezért olyanok, mint a Szent Tehenek.
2009. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
58%
Egy elég nagy probléma, jó az is igaz, hogy a jobbiknak van mibe kapaszkodnia most a jelen helyzetben, ezt aláírom. De az utóbbi 20 év mit történt itt? Mindenki 'hüjének van nézve, és a folyamatos ígérgetésnek hisznek.
2009. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
56%
Jó, felvázoltál több problémát is, amit nem nekem vagy neked kell megoldani, én ezt elhiszem, hogy így is van, de ha nem tudsz ellene tenni te vagy én mint kisember, akkor mibe kapaszkodhatsz vagy mibe hihetsz vagy kibe? Mindig abban hisz az ember aki szebbet jobbat ígér, de nekem elegem van a baloldalból és a fideszből is, akkor mi a fenét lehet csinálni.
2009. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
azt mondjátok meg legyetek szívesek h az miért van h vki fehérnek született fiatal és cigányokkal barátkozik és olyan tetves módon viselkedik mint azok a patkányok
2009. nov. 5. 15:47
 40/64 anonim ***** válasza:
62%
Azért mert alkalmazkodik, ők a gyenge jellemű emberkék, ezt látja a világban, hogy ők úgymond diktálnak, erősebbek. Hát hozzá csapódik, és átveszi a stílust, és ő is olyanná válik. Vagy is akar, de nem lesz soha olyan, csak egy kis jelentéktelen nulla ember.
2009. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!