Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire fel kapnak a cigányok...

Mire fel kapnak a cigányok segélyt és egyáltalán pénzt?

Figyelt kérdés
nem dolgoznak és a 6 kgos fux a nykban van :S
2009. nov. 5. 14:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
29%
Hát egy biztos nem az a megoldás, hogy egy ismeretlen demagóg, szépeket ígérő pártra szavok, csak mert ezeknek a pofáját nem ismerem és azt mondták, hogy mindenki hibás csak én nem. És nem kenem az ország összes hibáját, szennyét egy csoporta, akik valóban nagy részei a problémának, de pl. nem hiszem az APEH több milliárdos adós listája élén cigányok lennének. És a problémát igenis nekünk kell megoldani, mert mi vagyunk ennek az országnak az állampolgárai. Kezdjük mondjuk ott, hogy nem úgy állunk a dolgokhoz, hogy ha a szomszéd csalhat táppénzt akkor én is. Én pl. mindig kérek számlát a boltban, gondolom jó nagy baromnak tartanak, de nem érdekel, ha azt akarom, hogy csökkenjen az adóm ahhoz szélesíteni kell az adózói bázist. Kis dolog tudom, de ha mindenki csinálná...
2009. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor tényleg nem tudom mi lenne a jó, pl nekem mint 20as éveiben járó fiatal. Marad a pislogás, és a hümmögés. Mindenki lop, ahol csak tud, aki kicsiben képes az kicsiben, aki meg nagyban az nagyban csinálja, egyik se jó, lopás az lopás más kárára.
2009. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
45%
Erre meg azt mondom, hogy a szüleim lopás és csalás nélkül fel tudtak építeni egy szép egziszenciát, pedig amikor ők vettek házat, akkor még 25 %-os volt a kamat, nem 6% mint most. Ha nekik sikerült így, akkor nekem miért ne menne?
2009. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
34%
Biztos menni fog ha hiszel benne, de az ilyen jó példákat nem utánozzák az emberek, inkább a másik végletet. Te boldog leszel, mert tudni fogod honnan és hogy jöttél és mit értél el, a másik véglet is az lesz, mert azt akarja hinni, hogy boldog, és ugyan ott vagyunk ahol elindultunk, te meg szívod a fogad miattunk és majd a gyerekeid is.
2009. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
69%
Ez igaz, de én úgy gondolom, hogy csak akkor van jogom kritizálni bárkit is, akár a cigányokat, ha én mindent megtettem ami tőlem telhető, hogy az ország jobb legyen. Ezért zavar az ilyen szélsőjobbos maszlag, mert nekem is van Jobbik rajongó ismerősöm, aki fújja, hogy mocskos cigány meg zsidó, holott egésznap kocsmázik, vagy ingyenélő gazdálkodó, vagy leszázalékoltatta magát jó pénzért. Nekik nincs joguk senkit kritizálni, ők semmit nem tettek ezért az országért. Ugyanolyanok, mint a cigány akit szídnak.
2009. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%
Segélyt nem csak a cigányok kapnak. Családipótlék minden gyerek után alanyi jogon jár, lakásfentartásit minden minimálbéres kap, Baromi sok oolyan magyar család van aki nem munkából tart el 4-6 gyereket hanem segélyből. A családipótlék 23 éves korig jár annak aki tanul egyetemisták is megkapják. Ebbe az országba még a milliomosok is kapnak alanyi jogon segélyt nem csak a cigányok.
2009. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
69%
És van cigány ismerősöm, aki becsületesen dolgozik, igaz ő se szereti azt a fajta cigányt akiről beszéltünk, minthogy én se szeretem az olyan magyart.
2009. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim válasza:
69%

nem értek azzal eggyet hogy más országba kéne költőzni mivel így csak a cigányoknak lesz nagyobb hatalma inkább össze kéne fogni és közösen visszaszorítani:)

szebb jövőt Magyarországnak és kitartás

2009. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim válasza:
26%
na erre van eszetek !:D csak a vita meg a politika meg a jó Isten tudja...szánalom !
2009. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
60%
Van igen ilyen példa is, mikor normális életet él a cigány, ezzel semmi bajom nincs, több is lehetne ilyen. És igazat beszélsz, hogy megy a másik emberre a mutogatás, holott ő sem jobb ember. És erre nem is lehet mit mondani, csak azt, hogy szomorú. Én a magam részéről, amit tenni tudok, azt teljesítem, de ezek apró dolgok.
2009. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!