Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez most nacionalizmus, patriót...

Ez most nacionalizmus, patriótizmus, vagy mi szösz?

Figyelt kérdés
Határontúli magyar vagyok, kissebbségben természetesen. Szeretem a hazámat, amit én ugy tekintek mint Magyarország része, ami csak ideiglenesen nem az. A kultúrát, nyelvet, ételeket, italokat, előtérbe helyezem a kinai indiai divatkultúrákkal szemben. Magyar zenét szeretek, és sokat is utazok a határ ottani oldalára. Próbálok minnél helyesebben és változatosabban beszélni magyarul, még ha itt nehéz is! Kiteszem a kokárdát és minden Augusztus 20-án elmegyünk Budára. Sörrel sem fogok koccintani, ameddig csak a világ világ! Sokan lenéznek ez miatt, furán néznek rám, de én védem a kultúránkat. Ez mosz akkor nacionalizmus, patriótizmus, esetleg valami már? Rossz vagy jó? Én semmi negativat nem látok ebben, a sok negativ beszólás ellnére sem...
2013. máj. 19. 21:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy szereted Magyarországot, még ehetsz, ihatsz más nemzet ételét, italát. Én magyar vagyok, szeretem az országot, de én is eszem kínait, indiait, sőt kifejezetten kedvelem az olasz konyhát. Nem kell állandóan magyar kaját enni ahhoz hogy magyar légy.
2013. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
34%

"Őszintén, hány baloldalit ismersz?"


Jó néhányat.

Van itt pár az egyetemen.Én nem csípem őket.

2013. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
33%

"Itt mindenki alkalmazkodott, beolvadt a többségi nemzeti, ugy beszél,tanul, olvas, tévézik."


Ha egy másik országban él valaki, akkor normális cél kellene hogy legyen, hogy beilleszkedjen. Lehet a saját kultúrát ápolni, de nem szabad rá erőltetni a többségi lakosságra.

2013. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Mostmár nagyon elmentünk más irányba ezzel a baloldal jobboldal témával!!
2013. máj. 19. 21:26
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem eröltetünk mi semmi, nem is lehet... Ránk eröltetnék, mert tudjuk mindannyian, hogy nem önkéntes alapon élünk itt! A román, szlovák, szerb nem ugy néz ám rád, mint egy ausztál!
2013. máj. 19. 21:28
 16/34 anonim ***** válasza:

"Van itt pár az egyetemen.Én nem csípem őket."


És honnan tudod, hogy ők mocskolják az országunkat külföldön???

2013. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
37%

Ők nem , de akiket támogatnak,imádnak azok igen.

Egyszer beszélgettem velük ,kedvenceik:Bajnai , Gyurcsány.

Én csak csendben forgattam a szemeimet amikor közölték a nézeteiket , a pártjukat ezek a droghuszárok.

2013. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
49%

"Egyszer beszélgettem velük ,kedvenceik:Bajnai , Gyurcsány."


Na, idézz valamelyiküktől, hol mocskolták az országot külföldön... És jusson eszedbe az is, amikor Orbán felszólította Brüsszelt, hogy ne adjon támogatást Magyarország kormányának, mert az "kommunista".

2013. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
49%
Nagy lett a csend :)
2013. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
25%
Ez a kérdés lesz a GYK szégyene. Már a 2. lapot írjuk tele, és még senki se kötött a zsidókra át! Vmi tapasztalt Jobbikos kéne már...
2013. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!