Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a videóról...

Mit gondolsz erről a videóról (Denver repülőtér, új világrend)?

2012. márc. 28. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Először is a reptér nem hasonlít semennyire sem horogkeresztre, mert hiányzik a szögletesen tört végük. Inkább csak egy defektes + jel. A kép viszont ábrázolhatja a háborúzást, melybe általában lőfegyvert, közelharci fegyvert és mérges gázt szoktak alkalmazni. A katona meg azért van gázálarcban, mert szerintem ez valamennyire ijesztőbb, mintha egy koponya fejet tenne oda.
2012. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

vannak benne hülyeségek,de azér elgondolkodtató

biztos hogy nem véletlenül festették azokat a freskókat olyanra,ezeknek üzenete van,mint minden más műnek

az is igaz hogy Denverben van egy másik repülőtér ami teljesen kielégíti az igényeket,akkor ez minek kellett ide??

nem jó ha sokan ennyire földhöz kötöttek,nem olyan szép álomvilág ez ha belátsz a szinfalak mögé

2012. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. (nem nem vagyok hülye)
2012. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Érdekes videó és a New World Airport Commission valóban nem létezik, hiába állítja az egyik hozzászóló az ellenkezőjét.
2012. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Itt elolvashatjátok a teljes igazságot: [link]
2013. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nem néztem meg a videót mert képbe vagyok. Lényeg hogy a költségvetésnél voltak túrpisságok amiből épitkeztek.

Én esküdni mernék rá hogy az összes vegyi csik amit húzgálnak a fejünk fölé innen indul.

2013. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!