Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki iranyitja Magyarorszagot a...

Ki iranyitja Magyarorszagot a hatterbol?

Figyelt kérdés

Most azokat kerdezem akik otthon vannak az osszeeskuves elmeletekben. A nyugati orszagokban eleg talyekozott vagyok.

Az illuminati tolja elore az uj vilagrendet meg a tobbi cuccost.


De sose tudtam ki iranyitja Magyarorszagot. Most orban elegge szembe megy nyugatnak.

Most vagy ez valami csavart illuminati operacio VAGY, ami a kerdes irasa kozben jutott eszembe az azsiai hatalmak mozgatnak minket.

Csak azert jutott eez eszembe, mert Kina rajtunk keresztul is akar terjeszkedni gazdasagilag. Ikyen hireket hallottam. Mindig is ilyen burkoltan a normal emberekkel is kozlik az iranyokat.


Ti hogy latjatok a helyzetet?

Szuk lataskoruek, lehuzhatjak magukat. Mielott agyatlanul beugatnak


2012. jan. 10. 21:31
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

A bankárok "közvetlenül" és közvetetten irányítanak minket.

"Közvetlen" módszer kategóriába tartozik


-a pénzárfolyam manipulálása

-az elnökjelöltek támogatása a kampányuk során

-zsarolás, fenyegetés [merénylők küldése elnökök ellen (JFK, Abraham Lincoln, James Garfield, Thomas Jefferson és Andrew Jackson elnök merénylők célpontjaivá váltak, de Thomas Jefferson-nak és Andrew Jackson-nak sikerült túlélni az esetet).


Közvetetten az érdekérvényesítő szervezeteiken keresztül irányítanak - Bilderberg-csoport, EU, IMF és Trilaterális Bizottság.


A cionisták érdekérvényesítő szervezeteit majdnem ki is hagytam. De remélem, nem kell őket bemutatnom.


IMF irányítása:

-ők határozzák meg hogy milyen adózási rendszer legyen nálunk (Népszabadság és a HVG írta, hogy az IMF el akarta töröltetni az egykulcsos adózási rendszert)

-az MNB függetlenségéről is ők határoznak (HVG, NOL írta, hogy az IMF csak akkor lesz, ha az MNB független marad)


Azt azért egyszer magyarázza el nekem valaki, hogy miért kell a kamatokon kívül bármi egyéb dolognak is megfelelni? Nekem nem világos. Ha valaki ad kölcsön valakinek, akkor szedje a tőkét és kamatait, de hogy még egyéb más követelései is legyenek, ez nekem magas. Hogy van ez, és miért van ez?


Richard C. Holbrooke akaratán kívül elárulta az Indexnek, hogy a Bilderbergerek erőltették Magyarországra a kétes sikerű Bokros-csomagot. Azt kihagyja a cikkíró, hogy Holbrooke Bilderberg tag is volt.


A 168 Menóra is megírta, hogy a Bilderberg-gyűléseken találták ki a minket irányító EU-t.

2012. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Egy rövid viszatakíntés a közelmúltra.Kitüntették Szaniszló Ferencet.Volt némi hiszti.aZ IZRAELI NAGYKÖVET SZINTÉN BELEUGATOTT EBBE.aZT KÖVETELVE HOGY VONJÁK VISSZA.Egy teljesen magyar belügy volt.Nos a kitüntetést visszavonták.Mit gondolsz,ha a magyarországi kormány egy világviszonylatban ismeretlen müsorvezetöért sem áll ki,akkor jelentös érdekek esetén szembe megy izrael akaratával.XD
2013. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
Dancsó Péter, de inkább főleg Marilyn, a mágnesp*csájú médiakecske
2015. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Magyarországot én irányítom és a parlament egyik titkos szobájában lakom orbán pedig az alattvalóm rajta keresztül végzem el a politikai dolgaimat de ez is túl sok infó inkább az európa feletti uralmamon dolgozok
2016. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
40-es ha aki a pénzt adja az diktál akkor az egész társadalom összeomlana mert mi vagyunk az adófizetök a rendöröket a mi pénzünkböl fizetik szoval mi a rendörök fönökei vagyunka kkor sokankat miért kapnak el és zárnak börtönbe? Ilyenkor utasítani kellene öket hogy engedjenek el. Vagy miért zárnak egyátalán börtönbe ha akkor kevesebb lenne az adófizetö és kevesebb lenne a pénzü
2016. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!