Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Jobbikról?

Mi a véleményed a Jobbikról?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sem barátja,sem szimpatizánsa a Jobbiknak. Érdekel mi húz hozzá. Miért döntöttél úgy,hogy Jobbikos leszel? A félreértèsek elkerülése érdekében közlöm-semmi bajom a Jobbikkal!
2011. aug. 30. 00:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az a véleményem, hogyha levetkeznék ezt a zsidózós, cigányozós Zagyvás, Toroczkais énüket, akkor nagyjából egyetértenék velük. Engem szabályosan feldühít, amikor egy jobbikos beszédet mond, a bankok kerülnek szóba, erre a tömeg elkezd mocsko s zsidózni. Olyan, mintha a múltban lennénk, és a szónok nem szól rájuk. Hihetetlen számomra. Meg aki elmondása szerint 2 gyermekes édesanya és kimegy teli torokkal "mocsko s bu zik" -at skandálni egy jobbikos zászlóval. Az ilyeneket kéne levetkőznie magáról a Jobbiknak és sokkalta elfogadhatóbb párt lenne.

Egyébként a javaslataikkal nagyjából egyetértek, főleg a gazdasági részével. (Tudom, a média aztmondta, hogy megvalósíthatatlan, mielőtt valaki benyögné, csak itt a valóságról beszélek.) A cigány büzözőket csak ők tudnák visszaterelni a normális élet irányába, és ezt a többségi cigányság is csak jó néven venné. A gazdasági szabadságharc pedig elkerülhetetlen, mert jelenleg gyarmati sorban vagyunk, ezen nincs mit szépíteni.

2011. aug. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%

"hogyha levetkeznék ezt a zsidózós, cigányozós Zagyvás, Toroczkais énüket"


Akkor a Jobbik egy 2%-os pártocska lenne, amely nem tudná magához vonzani a "rozsdaövezet" prolijait.


Pontosan így is volt ez Vona elnökké választása előtt.

2011. aug. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:09


Nagyon szép véleménnyel vagy majd' egymillió honfitársadról. Aki nem ért veled egyet, az már proli? Bírom a korlátolt fajtádat.

2011. aug. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%

ma 02:11


Nézd meg az idegen szavak szótárát, és megtudod, mit jelent a proli.


Utána megnézheted azt is, mit hívnak rozsdaövezetnek.


És így már érteni fogod a Jobbik zajos kazincbarcikai, ózdi, miskolci stb. sikereit is.


Nem szokásom a levegőbe beszélni, amikor azt írom, hogy a Jobbik besöpörte a rozsdaövezetbeli proli szavazatokat, akkor pontosan azt akarom mondani, hogy ezeket a szavazatokat söpörte be. Zsidózással és cigányozással. Ha nem hiszed, akkor vizsgáld meg, milyen fordulatot tett a Jobbik propagandája 2006 és 2008 között (tehát Vona elnökségének első éveiben), aztán meg azt, hogy az egykor 2%-os párt hol gyűjtött szavazatokat.


Ha meg minden mögött hátsó szándékokat és sértéseket keresel, akkor paranoia miatt fordulj orvoshoz.

2011. aug. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%
Az eddig kormányon lévő pártok sorra adták és herdálták el az ország javait, a nép vagyonát. Ekkor a Jobbik előállt egy kimagaslóan precíz a magyar nép érdekeit szolgáló gazdasági programmal, mely az ország megmentését célozta meg.
2011. aug. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

az én véleményem ma 01:19hez hasonló, nem akarom részletezni. és kivéve, hogy nincs belátásom ítélkezni, véleményt formálni a szimpatizánsok felett, de a többséget nézve szerintem valóban elmondható róluk, amit írt a válaszoló.


ma 02:09-kor, valóban.


nekem unszimpatikus, agresszív, átgondolatlan párt.


ez az én véleményem. kész.

2011. aug. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
olyanok mint egy nagy gyerek aztmondják h majd ha nagyleszek tüzolto leszek meg milliomos meg minden.a szavazoik meg mint a nagymamák csodálják és tölük várják a megváltást. olyan dolgokat kaarnak ami elképzelhetetlen a mai világba és sokan kilátástalanság(vagy tehetelenség amit szerintem sokan maguknak köszönhetnek) szeretnének hinni benne és végre van kit okolni.azért lett nekem rossz mert jaj a zsidok. nem azért mert felvettem 3 hitelt meg erőmön felül költekeztem...ha a jobbik kerülne hatalomra kb olyan sorsra jutnánk mint északkorea
2011. aug. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
68%
Egy álomvilágban lévő párt.
2011. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
32%
egy álom válna valóra, ha ők kerülnének hatalomra
2011. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%
Remélem a Jobbik már csak veszíteni fog a hatalmából.
2011. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!