Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Fankadeliről?

Mi a véleményetek Fankadeliről?

Figyelt kérdés

Direkt ide raktam a kérdést mivel én az ,,itteni,, emberektől kérdezem mert mondjuk zene kategóriában nincsenek ott az itteni ,,ismerősök,,.

Mikor csak a zenei munkásságát ismertem akkor még szimpatikus volt, viszont mióta a személyiségét is ismerem már annyira nem (sőt). Pl fészen mindenkit csak kritizál még sose olvastam olyat tőle, hogy drága barátom igazad van.

Mivel sok gyerek bejelöli fészen és olvassa is a bejegyzéseit így a hazafiság képében egyfajta agymosást végez! Pl ma vagy tegnap volt egy bejegyzése, hogy tv-be ezt meg ezt látott és Írta valaki hogy ő csak a comedi centralt nézi néha, erre a válasza olyasmi volt hogy ennyire nem tudsz semmit csinálni? Volt aki mondta h csak meccset néz, ő erre azt válaszolta, hogy a lehető legrosszab mert az összes sporteseményt bundázzák. Volt aki azt írta, hogy a mértékletesség itt is fontos és miért ne lehetne nézni TV-t ha mondjuk heti 1-2órát nézem, de ezt a hozzászólást is negativ kritikával illette.


2011. aug. 14. 12:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

"Engem sokan követtek, aztán egy új lemez

látszólag bajt hoz rám, mindent tönkretesz,

minden évben cserélődik a társaság,

a tükör ilyen, csak kevesen állhatják..."

(FankaDeli: Magadért)


"Ha neked az lázadás, amit én csinálok,

akkor lázadás a mező, a felhők és a virágok.

Más lettem, igen, mert változik az ember,

de mi van azzal, aki megváltozni nem mer?"

(FankaDeli: Mindig ugyanazt)

2011. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

utolsó: az idézetedbe is bele lehet magyarázni azt hogy képmutatás

aki meg olyanokat ír hogy nem hallottam róla biztos ilyen meg olyan annak kár volt ide írnia

2011. aug. 14. 17:29
 13/20 A kérdező kommentje:

az meg hogy aztr mondta valaki, hogy kiutálták, de van felesége, gyereke, a kettő nem zárja ki egymást

Gyurcsánynak és Orbánnak is vannak gyerekei mégis kiutálták mind a kettőt

2011. aug. 14. 17:30
 14/20 anonim ***** válasza:
Ezeket az idézeteket azért írtam ki, mert itt valaki írta, hogy "amióta hazafiaskodik, már nem kedvelem". Fanka épp erről ír, hisz ő maga is tisztában van azzal, hogy amióta felvállalta nemzeti érzelmeit, azóta cserélődött a társaság. Szóval azt mondani, hogy abból él, hogy hazafias dalokat ír (ti. ebben látja az üzletet), lehet, hogy igaz, de az éremnek két oldala van: legalább annyi embert veszített el, mint amennyit szerzett.
2011. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 tetro ***** válasza:
74%
csak a sorrend nem ez volt. előbb utálták ki, előbb volt egy kétszínű frusztrált kis p@cs, aztán mikor lényegében rapperként nem jutott sehova, akkor nemzeti rapper lett. amihez sajnos még közben prófétának is képzeli magát. nem tudom emlékeztek-e a videójára amiben Ákost kérte számon. ott már sajnos bennem az is felmerült, hogy a srác egyszerűen elmebeteg, nem simán a kukaca kicsi.
2011. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

jaja az a baj vele hogy prófétának képzeli magát

A facebook-os írásaiból csak arra tudok következtetni, hogy ÉN vagyok a tökéletes mert csak ÉN látom a dolgookat helyesen és csak ÉN csinálok mindent jól, mert ha te hetente megnézel egy focimeccset már nem is vagy ember.

Nekem igazából ez volt a vég mikor azt mondta hogy a TV így meg úgy és ha megnézel egy meccset már az is rossz.

Én szinte egész nap a TV-t bámulom mikor itthon vagyok Arra kelek arrra alszom el. Tudom hogy nem helyes és kéne valamit tenni ellene de így alakult kész. Tudom azt is, hogy sok csatornán sok műsorba mekkora agymosás folyik mennyit hazudnak de ezt észreveszem és mondhatni rám nem hat az agymosás

2011. aug. 14. 17:54
 17/20 anonim ***** válasza:
87%
Gengszterként sem volt hiteles, nagymagyarként meg aztán pláne nem. Sokan tisztelik, mert meg meri mondani a frankót. De ahhoz nem kell sok ész. Az hogy valaki körülnéz, és látja mi rossz és nyervákol róla, az még nem ész és nem bátorság. Az igazi, amikor az ember látja az okokat ... és az igazi ok a tőkés kizsákmányolás. A hatalom szívatja a kicsiket. Fanka szerint nemzeti kérdés, és külföldiek zsákmányolnak ki minket. Ez marhaság. A magyar tőkés is kizsákmányolja a magyar munkást. Ez osztályharc. Ezt kellene felismerni, és a forradalomban megtalálni a megoldást.
2011. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

drágabarátom te ezt felismerted gondolkozz a megoldáson és ha megvan a megoldás majd látjuk egymást:D

köszi a választ egyetértek vele

2011. aug. 14. 22:20
 19/20 anonim ***** válasza:
jol megtalalta, hogy hol van a zenepiacon szamara kereslet, hol tud uzletelni az aruival (a zenejevel)
2012. ápr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ez meg a másik ő is egy pénzéhes zenész, fészen örökké csak hirdeti az albumait
2012. ápr. 11. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!