Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek FankaDeliről?

Mi a véleményetek FankaDeliről?

Figyelt kérdés
Én szeretem, és felnézek rá, egyet értek a nézeteivel. Kíváncsi vagyok hányan vagyunk még ezzel így és hányan nem. Ha lehet indokoljatok. :)
2010. jún. 11. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A nézeteivel én is 100%-ban egyetértek, viszont azt a típusú "zenét" amit játszik ki nem állhatom. Inkább Romantikus Erőszak, Titkolt Ellenállás stb ha irredentulni akarok! :)
2010. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Fankadeli is csak mostanában szedte elő a hungarista énjét, előtte pont olyan fos underground rapper volt, mint bármelyik másik. Ha most nem a nacionalizmus, hanem a zsidóság lenne a divat, akkor azt rappelné.
2010. jún. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
elsővel mindenben egyetértek. a második hozzászóló meg hülye.
2010. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Vannak jó számai, bár nem tetszenek nekem, ahol azt mondja hogy a cigányok és zsidók közül is van kivétel... mert nincsen.


Amúgy nagyon jó, bár rühellem a rappet. Nem értem, hogy hogy jön a rap a nemzeti érzéshez... Mikor az eredeti "rapperek" éppen olyanok voltak, akiket nem akarunk itt látni M.O.-n. ...


Nem sokat hallgatom, de szerintem jó zene. A nézeteivel nem értek 100%-osan egyet...

2010. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem azok a számai teccettek jobban amiket régebben írt.

Ami még arról szóltak hogy érezd jól magad a barátaiddal akkor is ha egyébként minden bukott...

A mostaniak már csak arról szólnak h Nagy Magyarország és fúj cigányok.

énse csípem őket (sőt ki nem állhatom) de azért nem ebből kéne állnia egy egész albumnak...

plusz megszűnt a Suhancos is pnt ez miatt pedig szerintem az egy nagyon ütős dolog volt...

Énis sokmindenben egyetértek vele de az nem jön be h 1 dolog körül forog az egész...

2010. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!