Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed FankaDeliről?

Mi a véleményed FankaDeliről?

Figyelt kérdés
Mint ember és mint zenész.
2010. máj. 23. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

zenész? hahaha

nyomorék aki szépen busásan megél a nagy döngetem a mellem magyarságból...egyébként zsidó szegény és metszett a fa(r)kaneki fankadeli

2010. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%

a zenéje sz*e, siskáékkal indult az undergrounban aztán egy nemtommineknevezzem "zenét" kezdett el játszani ,emberileg meg ezzel a "díszmagyarban-eladommagam-annak-aki-hatalmon-lesz" dolog miatt elmehet a pic$a'ba

röviden egy szánamas pózer majom :)

de tuti van akinek bejön a zenéje is meg a jobbikozás is , szal m1...

2010. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

mint ember: egy senki. a jobbik láncra kötött kutyája. (én is jobboldali vagyok, de ez vicc.)

mint zenész: közepeske



18.

2010. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,bár ezzel a "egyébként zsidó szegény és metszett a fa(r)kaneki fanakadeli"-vel sokat nem tudok mit kezdeni,mert nyilván nem zsidó illetve nem hiszem,hogy látta már a kedves válaszoló a farkát.
2010. máj. 23. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:

én is Jobbikos vagyok, de fankát utálom, mert a vak is látja hogy profit éhségből teszi azt amit tesz.

nem fogytak jól a lemezei, ezért egyik percről a másikra nagy magyar lett és hála a Kurucinfónak ingyenes reklámfelület is szerzett magának, és osztja az észt hogy ő mindig nagy magyar volt. no comment, utálom az ilyen takony gerincű férgeket.

aki jobb oldali az tudja mely együttesek képviselik a jobb oldali, magyar értékrendet már a megalakulásuk óta, de fanka csak egyik percről a másikra stílust váltott, ezzel új célközönséget szerzett, akik talán megveszik a szutyok lemezeit és ahogy az 1. postban is írták zsidó, ez abból is látszik hogy csak a profit maximalizálása érdekében csinál amit csinál és nem szívből, meggyőződésből!

2010. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat a negatívokat,pozitívokat egyaránt,elsősorban azoknak a véleményét akiké saját kútfőből jön....illetve akik már hallgatták legalább egy albumát.
2010. máj. 24. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
kétségtelenül a legjobb magyar rapper, emberként nem ismerem annyira
2010. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tiszteltem mindig, akkor is mikor elkezdte a nemzeti szövegeket nyomni, kommentekben kiálltam mellette, hogy ebben nincs semmi politika, csak a hazaszeretetről beszél, ami sokakból hiányzik sajnos. Aztán elkezdte reklámozni magát a k.infón, és elkezdett kampányolni a Jobbikban. Azóta elfelejtettem amit a hazaszeretetről papolt, ő nem hazafi csak benyal a szélsőségeseknek. Nem azért mert kire szavaz, hanem azért mert nem értékeket, hanem politikát hirdet.
2010. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár személyesen nem ismerem, de biztos jó ember, legalábbis amennyire így neten keresztül ismerem. Nem tudom miért kell fikázni...maximálisan az igazat mondja csak sokan elfelejtenek gondolkozni...


Zenészként is nagyon jól végzi a munkáját. Nincs több hozzáfűzni valóm.


Én szeretem.

2010. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!