Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Fankadeliről?

Mi a véleményetek Fankadeliről?

Figyelt kérdés

Én már évek óta hallgatom és minbdenki azzal jön,hogy f@sszopó rasszista gárda de miért ?

Egyáltalán nem mond benne olyat,hogy utálja a cigányokat,mégha ez így is van. Csak elege van abból,hogy mi megy ebben az országban,és abból,hogy mindenki alszik és ő csak fel akar minket ébreszteni!!!!!


2010. aug. 10. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy számát szeretem,az pedig az Ezt most.Jók a szövegei,jól tudja rímbe szedni a mondanivalóját.De nem az én stílusom:)
2010. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bírom őt, szerintem nem rasszista, kimondja azt, ami a valóság, ráadásul alpáriság és trágár szavak nélkül. Két bajom van vele: mindenkibe beleköt - legutóbb például Ákosba. Pedig ők tulajdonképpen "egy hajóban" eveznek. A másik, hogy ha sokáig hallgatom, olyan depressziós leszek, hogy csak na. Folyton csak lehangoló dolgokról rappel,amitől majdy mindjárt sírok. Rágebben voltak vidám számai - két kedvencem a Veletek és a Minden kincsem - de mostanában nincs.
2010. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát én a régi számait annyira nem szeretm inkább amióta a Magyarságról énekel. A régik is jók,de azok pont az ellentkezője annak amit ma sztem

Am Ha én cigány lennék 4ever :)

2010. aug. 10. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!