Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Fankadeliről?

Mi a véleményetek Fankadeliről?

Figyelt kérdés

Direkt ide raktam a kérdést mivel én az ,,itteni,, emberektől kérdezem mert mondjuk zene kategóriában nincsenek ott az itteni ,,ismerősök,,.

Mikor csak a zenei munkásságát ismertem akkor még szimpatikus volt, viszont mióta a személyiségét is ismerem már annyira nem (sőt). Pl fészen mindenkit csak kritizál még sose olvastam olyat tőle, hogy drága barátom igazad van.

Mivel sok gyerek bejelöli fészen és olvassa is a bejegyzéseit így a hazafiság képében egyfajta agymosást végez! Pl ma vagy tegnap volt egy bejegyzése, hogy tv-be ezt meg ezt látott és Írta valaki hogy ő csak a comedi centralt nézi néha, erre a válasza olyasmi volt hogy ennyire nem tudsz semmit csinálni? Volt aki mondta h csak meccset néz, ő erre azt válaszolta, hogy a lehető legrosszab mert az összes sporteseményt bundázzák. Volt aki azt írta, hogy a mértékletesség itt is fontos és miért ne lehetne nézni TV-t ha mondjuk heti 1-2órát nézem, de ezt a hozzászólást is negativ kritikával illette.


2011. aug. 14. 12:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, de elfelejtettem hozzátenni, hogy itt most nem a zenei munkásságára vagyok kiváncsi, mert szerintem az elfogadható szoktam fankát hallgatni
2011. aug. 14. 13:01
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Mivel a hip-hop közeg kiutálta, mert egy hatalmas szarkavaró, beadta hogy ő mekkora hazafi, és ezzel keresi a kenyerét...


Nem nehéz megvezetni ezeket a magukat igaz magyarnak nevező idióta vandálokat...

2011. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Fankadeli véleményem szerint Magyarország egyik legtehetségtelenebb "zenésze".

Minden száma ugyan az, semmi dallam (se az "énekben", se a "zenében"), a szótagszámai 95%-ban nem jönnek ki ráadásul a szövegvilága szinte kizárólag csak a Trianon, székely és Erdély szavakból állnak.

2011. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
utolsó nem a zenéje érdekel arról el tudom dönteni hogy tetszik e vagy sem
2011. aug. 14. 13:24
 5/20 tetro ***** válasza:
54%
fanka egy komplexusokkal teli b@lfasz tinédzser volt. sajnos a frusztrációit nem sikerült kinőnie.
2011. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Sose hallottam róla, tehát nem lehet egy nagy valaki...
2011. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
A leírtakból sikeres trollnak tűnik.
2011. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

Csak egyetlen egy koncertjén voltam eddig, személyesen még nem beszéltem vele. A szövegei alapján lelki azonosságot érzek vele, egyszerűen nem tudok vele nem egyetérteni.

Ettől függetlenül simán el tudom képzelni, hogy magánemberként egy kiutált, mások által szinte elviselhetetlen ember, noha felesége, sőt már gyermeke is van, tehát családos ember.

Szóval csak abból tudok kiindulni, amiről rappel, s ez alapján nagyon-nagyon szimpatikus számomra.

2011. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
tudod kedves előző, amit ő csinál az egy hatalmas nagy képmutatás...
2011. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Régen voltak tűrhető zenéi, az álmodtam még valahol jó is volt, de miután elkezdett hazaffyskodni én nagyon megutáltam.
2011. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!