Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed FankaDeliről...

Mi a véleményed FankaDeliről és a Children of Distance-ről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
44%
Imádom őket! A legjobbak :D
2009. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
A childeren of distance nagyon jó:D de a másikat nem ismerem:S
2009. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A COD baromi jó. Ha nagyon mélyponton vagyok, őket hallgatom. A szövegeik ngyon passzolnak. :)
2009. júl. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem a stílusom. Nagyon nagyon nem : )
2009. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Én gyűlölöm a rap-et, de FankaDelit imádom.
2009. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Fankát bírom, a másikat nem.
2009. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Fanka egy náci bal**** lett, Régebben jó volt , COD egész jó
2009. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Indokold meg a nácit, kérlek.
2009. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
Ööö.. mi köze a kettőnek egy máshoz? A másik meg hogy FankaDeli egy szemtelen Magyar Gyűlölő! Igazából minden albumát - számát ... sőt mindent amit csinál csak is kizárólag a pénzért csinál. No, nem csoda hogy elhagyta már mindenki őt és a Night Childot hiszen neki nem barátok kellenek, hanem csatlósok (csicskák). A Magyar Földre album nagyon is jó lenne, ha nem egy ilyen pénzsovár idióta készítette volna. Minden albuma csak a hírnév miatt szólt. Igen.. tényleg nem csoda hogy mindenki elhagyta őt és MINDENKIT(!) kritizál amikor ő még csak (.. én szerintem) rappelni se tudd. A szöveget jól megírja ez tény. Children Of Distance? Horus az egyetlen aki tudd is valamit közöttük. (Mellesleg lassan úgy is feloszlik a banda).
2009. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy érdekes dolog, Fanka magát rappernek/regősnek híjva, a hallgatói pedig inkább valami költőszerűnek.

Hogy miért?

Mert olyan témákról ír, ami megérinti még azt az átlagembert is, aki nem bírja elviselni a "ki az utcán a faszagyerek"-féle rappzenét.

Feri zenéjébe rettentő sok népi elem fedezhető fel.

A pénzhajhászt vagy az egyik szinonimáját használtad, én ezt visszautasítom. Ő szimplán csak megszeretne élni abból, hogy zenél. Mivel gyakorlatilag csak a politikai csatornák fogadják őt vendégül, kénytelen minden egyes lehetőséget kihasználni.

Itt arra is gondolok, hogy a neten szinte minden oldalon tiltva van Feri zenéje, mivel az igaz hallgatói, és jó maga is Dj Coma társaságával felkerestek, nem egy warez és torrentoldalt.

VIVATVről, MTVről kitiltották, Sziget fesztiválra elvből nem megy el. (Jól teszi) stb...

A Children of Distanceet egyszer hallottam az életben, annyi elég is volt.

Számomra az egy gyors hadarás volt, valami nagyon bugyuta kb általános iskola 8. osztályos "szófordulatokkal" felépítve.

(Azon röhögtem jót, mikor az egyik hivatalos klippjük elején a jobb alsó sarokban folyamatosan be-be villan a Divx felirat)

2009. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!