Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed FankaDeliről...

Mi a véleményed FankaDeliről és a Children of Distance-ről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 17:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

14:35 válaszoló .

Fanka nem a pénzért csinálja amit csinál.

A magyar rapbe minden van csak pénz nincs.


Nem pattog a vivába mint a magát rap csapatnak mondott V.S.O.P aki lopott beattal meg szar szöveggel bement pattogni a vivába , leadott egy hű de szuper Klippet , tarolt és azóta semmi , na ezek csinálják pénzért .

2009. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
Kezd el hallgatni FankaDelit az első kiadványaitól kezdve és rájössz. Ritka őszinte fazon. Sőt ajánlom füleidnek a Suhancost is. Főleg a Bájoló, Egyre másra, Békét c. számokat. Tetszeni fog majd meglátod. NC
2010. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont a 2 kedvencem :-D

Fanka legjobb száma -> Ezt most

C.o.D. -> Beforratlan sebek

2010. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%

Én nagyon bírom fankát, föleg hogy itt lakik pár utcányira,

és itt a kocsma is nemmessze ahova jár :D

COD-ot nemnagyon szoktam halgatni, de nincs vele semmi bajom

2010. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
CoD-tol egy szam tetszik,az a emlékezz vagy mi a fene,fankát nagyon birom,flour filigran is faxagyerek:D...ja meg José az egyik kedvencem
2010. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%

Szerintem Fanka az egyik legőszintébb magyar aki a mai rappervilágba van.ő nem náci csak kimeri mondani amit mások nem mert ha bárkit is megkéérdezel nem sok ember sőt kevés ember fogja arra a kérédsre hogy

-Te szereted a romákat ?

Azért mert 99 % roma kötekedős és verekedős ugyhogy sztem ő nem náci mert akkor ennyi erővel mindenki náci ebbe az országba!Hajrá Jobbik!

Szebb Jövőt!

2010. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Nem egy meg nem kettő a cigány haverom, akik szerint dzsukel a vakerom, és a bőrünk színe le lesz szarva, mikor Isten előtt lépünk a színre!"=> Szerintem nem utálja a cigányokat.

A jövőnk meg nem biztos, hogy a j...iktól lesz szebb, inkább maradjunk a témánál.

De Fankával (szinte) mindenben egyet értek.;-)

2010. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
16:13 as vagyok.Én sem azt montam hogy Fanka uálja a cigányokat csak azt hogy ő kimeri mondani hogy velük is van baj.A Jobiikal kapcsolatban meg szerintem lehet hogy télleg nem ő hozná el a Szebb jövőt de a Jobbiknak legalább van normális terve nem ugy mint A FIDESZNEK AKI MÉG EGY SZÓT NEM EJTETT A PROGRAMJÁRÓL!
2010. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
29%
Cod szánalmas,Fankadeli pedig a nagymagyarkodásábol akar megélni,nemrosszak a számai, egész halgathatóak csak eléggé kétszínű és az iq-ja kb 90-100 körül mozog...
2010. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
utolsó te egy nagy balfa.z vagy barátok fankának az iq-ja jó nagy de hülye se.g
2010. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!