Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezt komolyan van aki komolyan...

Ezt komolyan van aki komolyan gondolja?

2011. júl. 26. 23:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Azért nem tetszik mert olyan dolgokat mond ami butaság és nem igaz dolog.


Nem buta és nem igaz dolgokkal kell hazafinak lenni. Ha meg mégis, akkor inkább nem vagyok magyar.

2011. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Pontosan Dantesnek van igaza. Az, amit ez az ember csinál, na az az igazi agymosás, nem a szocializmus volt az. Egyébként meg "dicső" öntudatot csinál nekünk? Pont azt fejtegeti, hogy nem mi védtük meg magunkat, hanem a Kárpát medence "kisugárzása, kigőzölgése".
2011. júl. 27. 18:10
 13/17 A kérdező kommentje:

"bosszú népe"

Na ez egy igazi agymosott baromság. Kb. a Jehovások meg a hitgyülisek használnak ilyen szavakat, egyáltalán kit takar ez? Romákat, zsidókat, románokat, szlovákokat, ruszkikat, vagy az egész nyugatot? Az ember komolyan elsírja magát amikor olyat hall, hogy valaki ezt komolyan gondolja.

2011. júl. 27. 18:12
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

"A bosszú népe" egyes körökben a zsidókat jelenti. - Aztán ezen el lehet vitatkozgatni, hogy most vallás vagy népcsoportként értelmezve. Szerintem inkább az utóbbi.


Viszont, kedves kérdező, ha nem tudod a kifejezés jelentését, akkor ne mondd már, hogy kik használják azt...

A hitesek biztosan nem; a JT-ket nem tudom, de nem valószínű. Inkább a turbómagyarok használják, ezzel is kifejezve a véleményüket a zsidók állítólagos jelleméről.

2011. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hanem ilyen "bosszú népe", "sátán népe" stb. című megnevezéseket szekták szoktak használni.
2011. júl. 27. 19:58
 16/17 anonim ***** válasza:
80%

Hát, lehet, hogy Te hallottál már ilyet "szektáktól", és most ne kezdjünk el vitatkozni a szó jelentésén, de sztem a HGY és a kisebb keresztény felekezetek nem szekták.

Elég sok ismerősöm van ilyen körökben, de ők nem használják ezeket a kifejezéseket.


Mint írtam, "a bosszú népe" kifejezés pontosan az antiszemita turbók sajátja, v. általuk kedvelt és gyakran használt kifejezés, ha úgy jobban tetszik. Ha olvasgatsz, itt, a GYK-n is találsz belőlük eleget, legalábbis amelyiket nem moderálják ki...


"A sátán népét" még nem hallottam; viszont "A sátán egyházaként" megint csak a zsidókat jelölik egyes szélsőségesek, de ezt inkább vallási értelemben. És természetesen - szerintem - teljesen igazságtalanul és valótlanul. Nem fejtem ki bővebben, mert ez nem a Vallás rovat... :)

2011. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Danika, nem nyert. Nem soha nem szerettem ezeket a baromságokat, és hogy őszinte legyek, le is nézem azokat, akik ilyeneket néznek. Nekem az az ember ugyanazon az alacsony szinten van, aki echo-TV-t néz, mint aki való világot. Az IQ-ját (IQ-dat) kb. 0-10 közé teszem.
2011. aug. 2. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!