Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Komolyan itt tart ma Magyarors...

Komolyan itt tart ma Magyarország?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok.

Informatika tanárom 1est,és szaktanárit adott nekem ma.

Indok?:

[link]

"Nemzeti Gyaszunk...Emlekezzunk!!! "-cím alatt találunk egy Nagy-Magyarország képet.


Az iskolában az volt a feladat,készítsünk prezentációt 1848 március 15-ről.

Az előbb említett linkről ezt a képet lementettem és ezt használtam háttérnek.


A tanár kikelt magából,hogy rasszizmus,túlságosan jobbikos stb,és a jutalmam 1es.


Komolyan itt tartunk emberek??

Érdekes,ugyanezt a képet használtam egy történelem prezentációhoz.Érdekes,az 5s lett,pedig a történelem tanárom,ukrán származású,így még ha ő kelt volna ki magából megértem.


2011. márc. 7. 17:56
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Nem az egyesen van a hangsúly,mert magyarul mondva L*SZAROM,de azért ez micsoda dolog már?

Attól,hogy az osztályba vannak cigányok,és zsidó származásúak is,nem akartam ezzel semmi rosszat.A képen maximum abba lehet belekötni,hogy az egészséges fejbőr című zenekar "jele" található rajta...


Ez szánalom..

2011. márc. 7. 17:58
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
igen, elég szégyen Mo.-ra nézve, hogy valaki jobbikos legyen...
2011. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
A roh@dt ombucmanos cigá..védő qrva @nnyát. mi a f@szt képzel ez, nem tudja, hogy a Nagy Magyarország népünk történelmének része?
2011. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

Nézd öcsi, most jóindulatú leszek

Ha egy olyan klub tagja vagy, aminek a tagjai híresek arról, hogy olyan legendásan primitívek és bunkók, hogy a trogloditák angol dandyk hozzájuk képest, akkor ne csodálkozz, ha olyanok, akik nem ismernek közelebbről, esetleg ez alapján ítélnek meg.

Mellesleg, március 15 legjobb tudomásom szerint nem nemzeti gyásznapunk...

2011. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Gratulálok első..

Amúgy a szüleim fideszesek mielőtt jobbikozol..


A másik,remélem egyszer lesz részed a cigányok szeretetében,de ismétlem ezzel a képpel nem hergelés volt a célom..

2011. márc. 7. 18:07
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Nagy-Magyarország képe történelmi adalékként nem hiszem, hogy rasszista megnyilvánulás lenne.
2011. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Egy prezentációt úgy ondolom teljesen színesre kell késízetni,hogy a tanár lássa,hogy értjük az anyagot..


Volt a kép mellett kokárda,zászló,csatajelenet,szóval..de ezt szúrta ki

2011. márc. 7. 18:09
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Akinek ilyen hú de liberalista hozzáállása van azt még nem támadták meg falkában az orkok...
2011. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

És ha vannak zsidók meg orkok azt osztályban akkor mivan?

Nagy Magyarországnak nem tudom mi köze van a rasszizmushoz...nem gyilkoltunk le több millió cigányt meg zsidót hogy a milyénk legyen...

A tanárod meg egy gyökér, egy olyan dologgal van problémája ami abban a korban létezett amiről prezentációt kellet írni, és erre büszkének kellene lenni.

2011. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

nézd kérdező ha hiszed ha nem, egy átlagember lenézi a jobbikosokat és most pont ezt tapasztalhattad meg.

Másrészt márc.15 az miért gyász?

2011. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!