Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Komolyan itt tart ma Magyarors...

Komolyan itt tart ma Magyarország?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok.

Informatika tanárom 1est,és szaktanárit adott nekem ma.

Indok?:

[link]

"Nemzeti Gyaszunk...Emlekezzunk!!! "-cím alatt találunk egy Nagy-Magyarország képet.


Az iskolában az volt a feladat,készítsünk prezentációt 1848 március 15-ről.

Az előbb említett linkről ezt a képet lementettem és ezt használtam háttérnek.


A tanár kikelt magából,hogy rasszizmus,túlságosan jobbikos stb,és a jutalmam 1es.


Komolyan itt tartunk emberek??

Érdekes,ugyanezt a képet használtam egy történelem prezentációhoz.Érdekes,az 5s lett,pedig a történelem tanárom,ukrán származású,így még ha ő kelt volna ki magából megértem.


2011. márc. 7. 17:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az a tanár egy segggfej, és talán még az ősöket is behívnám hogy mitképzel magárol a tanár.
2011. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%

18:12

Én úgy értelmezem, hogy a kérdező nem a címet és a szöveget használta fel, csupán a képet, illusztrációként.

2011. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem gyász, a képen ez a szó nem szerepel,csak ahonnan letöltöttem,a képnek ezt a címet adták..
2011. márc. 7. 18:15
 14/22 anonim ***** válasza:
25%
Ma nem lehet az igazsagot kimodani hogy kib@sztak velunk meghozza az a nyugat mely allitolag demokratikus (Algeria haboruval valo atadasa mint nemzeti onrendelkezesi jog :))) Biztos osi francia fold vala.Usa nemzeti onrendelkezesi jog ugy hogy az indianok 1940-ig nem hasznalhattak meg az anyanyelvuket sem:)))).Erre mindjart jon hogy Anglia is elvesztete birodalmi teruleteit...igen Del Afrika es Tanzania (Tanganyika es Zanzibar angol nasza) tuti osi angol fold talan tobb ezer eves multjuk is van pont mint Indiaban:)))) ) Ezert van az kedves kerdezo hogy eleg ha csa a terkepet meglatjak mint bika uvoltenek mert tudjak ha normalisan gondolkozol milyen kovetkezteteseket vonhatsz le........Meg Jugoszlaviaval is jonnek hogy ott is a nacionalizmus volt az oka biztos horvatorszag bosznia is osi Szerbia reze csak azon csodalkozom ha minket megbuntettek mert nem tudunk banni a nemzetisegiekkel akkor hogy a jo edesanyukba nem adtak volna visza a Delvideket ami osi foldunk volt. Ja hogy keves ott a magyar es a Benes dekretumok kerem szepen ami most is ervenyben van eree hivatkozva nem lehetet volna hazakuldeni a szerbeket osa aoha valok:))) Na latodf ezert nem akarnak rolla beszelni es latni sem, nemhiaba volt problema a szonyegel is Bruszelben.
2011. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ja es a tanarod a gyoztesek oldalara all mindegy hogy az jo vagy rosz ot nem erdekli.
2011. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
A történelmi Magyarország a történelmünk része. Ha zavar az egyes szerintem jelezd az ofőnek.
2011. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%
A tanárod hülye mint a s.gg. A nagy Magyarországnak valamint a róla készült térképeknek lófaxnyi köze sincs a Jobbikhoz és már a Jobbik előtt ezer évvel is létezett. Az meg végképp nem értem mi a kapcsolat e térkép és a rasszizmus, vagy a Jobbik és a rasszizmus között.
2011. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11%

'A roh@dt ombucmanos cigá..védő qrva @nnyát. mi a f@szt képzel ez, nem tudja, hogy a Nagy Magyarország népünk történelmének része?'


Informatika és nem történelem szakos. xD

2011. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
95%

Véleményem szerint nyugodtan fordulhatsz az osztályfőnökhöz, mivel az iskolában senkit nem érhet hátrányos megkülönböztetés a politikai nézetei miatt, mivel NEM LENNE SZABAD POLITIZÁLNI! Ő ezt nem tartotta be!

Viszont: találhattál volna más képet is, van egy rakás! Miért pont ezt választottad? Most már mindegy, én biztos nem pattogtam volna a helyében, de mondom: mindenképpen kérjél segítséget az ofődtől! Egy próbát megér!

2011. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Erdekelne aki lepontozott miert tette? En megirtam az okokat miert duhosek ha a tortenelmi Magyarorszag terkepet latjak es a nyugat hozzaalasat.Ez magyarazza szerintem a tanar viselkedeset is hisz aki szegyeli tortenelmet.....de erveket hogy nem igaz amit irtam nem kaptam csak lepontozast:))Ja es el kell keseritsem lepontozoimat nem vagyok en jobbikos mert nem gyulolom sem a ciganyt sem a zsidot ellenbem a hazugsagot igen last fentebb.
2011. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!