Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Komolyan, ennyire sötét...

Komolyan, ennyire sötét emberek vannak?

Figyelt kérdés

Azt mondja a jobb oldali beállítottságú emberke az egyik televíziós műsorban, hogy most már lehet tudni kik az MSZP szavazói. Mert szerinte, aki a magánnyugdíj pénztárt választotta az MSZP szavazó.

Normális?

És álltja, hogy ebből is látszik, hogy eddig kényszerből választották az emberek a MNY pénztári tagságot. Mert szerinte, a mostani szabad választásnál kiderült, hogy a többség nem akar tag maradni, tehát kényszer volt a korábbi rendszer.

(Szerintem a mostani volt a kényszer)

Hogy nyilatkozhatnak ekkora butaságokat egy TV műsorban? Épp itt az ideje hogy még véletlenül se kapcsoljak hasonló műsorokra. Éljenek a természet filmek.


2011. jan. 28. 23:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Most akkor lesznek akik ez alapján megbélyegzik az embereket, hogy aki mny-tag az = MSZP?


Szép egy világ.

2011. jan. 29. 00:07
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt kell nyilatkoznia...és amíg kevesen gondolkodnak el ezen így, mint te, kedves Kérdező, addig fogja is nyilatkozni látástól Mikulásig.
2011. jan. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek nagy részében nem ésszerű, hanem pártpolitikai döntés született. Ez tény. Az összes maradó ismerősöm MSZP-s szavazó. A fő indok: "nem adom oda a pénzem a Fidesznek". Mert még ha az lenne az indok, hogy "én így járok jobban", akkor elhinném, hogy gondolkodott.
2011. jan. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én ismerőseim közül sok Fideszes is marad! Egyszerúen nem értenek azzal egyet,hogy ellopja a kormány az eddigi megtakarításaikat! Azt sem hiszik el,hogy 10-20 év múlva kapnak az államtól nyugdíjat.

A Fidesz pedig mindent az MSZP-re fog! Ettől a fóbiájuktól nem képesek megszabadulni.

2011. jan. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok se Fideszes, se szoci, mégis maradok mnyp tag.

Akkor én most valami deviáns lettem?


Jézusom, de jó, hogy nincs tv-nk, ennyi baromságtól falnak lehetne menni...

2011. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem látjátok a sok fideszes megnyilvánulást? aki nem fideszes vagy nem ért egyet, az szoci. ennyi, és be is veszik az emberek.
2011. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egyszerúen nem értenek azzal egyet,hogy ellopja a kormány az eddigi megtakarításaikat!"


Ha ezek az emberek Drágabolgárúron és a hozzá hasonlókon kívül másfelé is tájékozódnának, akkor pontosan tudnák, hogy a kormány senkinek a megtakarítását nem lopja el, ez az egész csak egy hazug MSZP-s uszító kampány jelmondata. Aminek legfőképpen az MSZP megmaradó hívei dőlnek be.


Akik most ott állnak sorban hűségnyilatkozatot tenni a manyupok mellett, azok zömmel egyáltalán nem azért teszik, mert utánaszámoltak a dolognak és rájöttek, hogy nekik megéri magánnyugdíj pénztári tagnak maradni (kevesen vannak, akiknek tényleg ez a jó döntés), hanem egyszerűen be akarnak tartani a Fidesznek. "Mi azért is megmutatjuk!" Nem vall sok észre.

2011. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, most sose hittem volna, hogy ezeket védem, de pont néztem tegnap este. A tisztelt úr ironizált, csak ugye a jobboldal legendás humorérzéke nem jön át mindenkinek.
2011. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

70


Manyupi tagnak lenni tényleg nem jó, de jobb döntés, mint államinak, mert semmi garanciát nem látok arra, hogy 50-60 év múlva az állam, mint olyan, ki fog tudni fizetni megközelítőleg annyi pénzt, mint amennyit nekem kéne befizetnem.

2011. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Akik most ott állnak sorban hűségnyilatkozatot tenni a manyupok mellett, azok zömmel egyáltalán nem azért teszik, mert utánaszámoltak a dolognak és rájöttek, hogy nekik megéri magánnyugdíj pénztári tagnak maradni (kevesen vannak, akiknek tényleg ez a jó döntés), hanem egyszerűen be akarnak tartani a Fidesznek. "Mi azért is megmutatjuk!" Nem vall sok észre."


Nincs is igazán választási lehetőság. Akik hamarosan nyugdíjba mennek (hétfőig, mert az ÁNY-ra való jogosultság MNYP-snél csak addig marad meg!), azoknak megéri maradni, de akinek még több évük van, azok maximum "fight the power" alapon dönthenek a MNYP mellett, mert a Fidesz elveszi az államiba mindenképp befizetett összeget, és csak a maradék MNYP-s marad, ami tányleg pofátlan lopás és zsarolás.


Ez nem megéri, vagy nem éri meg kérdés, hanem MUSZÁJ.

2011. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!