Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki ennyire sötét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ennyire sötét? De komolyan, létezhetnek ennyire agyilag/érzelmileg éretlen lányok?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy van egy lány, akivel nagyon szerettük egymást. De tényleg. Aztán Ő szakítani akart velem, vagyis szakított is, de azóta mindig keresem. Hetente egy párszor felkeresem, vagy mailben, vagy myvipen, iwiwen. Na de a lényeg, kedveseket írok, vissza akarom nyerni a bizalmát, mocskosul szeretem. Próbálok néha simán beszélgetni, néha szerelmes levelekkel bombázom, néha őszintén, kedvesen megkeresem, leírom, hogy én tényleg nem bírom nélküle, ez van már hónapok óta. :) Néha jól kijövünk, néha hisztizik, néha fenyegetőzik, általában jól viselem, de néha kijövök a sodromból. Ha összefutunk (ami azóta max 2 alkalommal történt meg), általában nem beszélünk, de mindig beidegesedik - komolyan mondom, röhej az egész, nem tehetek róla, hogy nekem is kell oda menni, ahova neki. Nna, a lényeg az, hogy ma küldtem neki egy virágot. Erre azt mondta, feljelent, és elvileg feljelentett "zaklatásért". Most Ő tényleg ennyire sötét, vagy nem vágja, mi az a zaklatás? Egyáltalán milyen alapon?
2010. febr. 12. 12:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem sötét. Ha egyértelműen megmondta, hogy nem, és ennek ellenére tovább "bombázod a szerelmes leveleiddel", akkor zaklatod. Nem kellemes neki. Egyedül te vagy érzelmileg éretlen.


(És ha csak véletlenül összefutottatok, miután ennyit csesztetted levelekben, még jó, hogy zaklatásnak fogja fel.)

2010. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
ennyire sötét. Hagyd a f*szba, ezek után nmit akarsz tőle?
2010. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem neki tényleg igaza van. ha már szakított veled egyáltalán mi a fenének keresed. Ez már tényleg zaklatás.

ne írkálj neki, mert világosan látszik, hogy már nem akar tőled semmit

2010. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Te is elég sötét lehetsz, ha nem veszed észre,hogy ez a hajó elment..
2010. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Thurston ***** válasza:
100%
Az első mindent leírt asszem'.
2010. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

De ha tényleg szereted, hogyan nevezheted sötétnek?

ez csak egy szónoki kérdés..

2010. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Miért lennék érzelmileg éretlen? Nézd, Neki vannak még érzelmei irántam, tudom, érzem. Befolyásolja mindenki, mert fiatal. Én viszont tudom, mennyire értékes. Nem az az egészséges reakció, hogy megpróbáljam felnyitni a szemét? Hogy egyszerűen megpróbálom ráébreszteni, hogy hibát követ el, mindkettőnk számára?
2010. febr. 12. 12:46
 8/27 A kérdező kommentje:
Azért, mert úgy néz ki, feljelentett, és a düh mondatja ezt velem. Mert nem hiszem, hogy ennyire őrült. Hogy lehet feljelenteni valakit, aki csak jót akar Neki?
2010. febr. 12. 12:47
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért vagy éretlen. Miért gondolod, hogy te vagy a jó neki? Főleg ha ő nem így gondolja. Fel kéne fognod, hogy nem akar veled lenni, és nem ZAKLATNI. Nem ráerőltetned magad.
2010. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Azért, mert furamód akkor lettem rossz Neki, mikor az újdonsült barátai, testvérei ellenem hangolták, Érted?
2010. febr. 12. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!