Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki ennyire sötét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ennyire sötét? De komolyan, létezhetnek ennyire agyilag/érzelmileg éretlen lányok?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy van egy lány, akivel nagyon szerettük egymást. De tényleg. Aztán Ő szakítani akart velem, vagyis szakított is, de azóta mindig keresem. Hetente egy párszor felkeresem, vagy mailben, vagy myvipen, iwiwen. Na de a lényeg, kedveseket írok, vissza akarom nyerni a bizalmát, mocskosul szeretem. Próbálok néha simán beszélgetni, néha szerelmes levelekkel bombázom, néha őszintén, kedvesen megkeresem, leírom, hogy én tényleg nem bírom nélküle, ez van már hónapok óta. :) Néha jól kijövünk, néha hisztizik, néha fenyegetőzik, általában jól viselem, de néha kijövök a sodromból. Ha összefutunk (ami azóta max 2 alkalommal történt meg), általában nem beszélünk, de mindig beidegesedik - komolyan mondom, röhej az egész, nem tehetek róla, hogy nekem is kell oda menni, ahova neki. Nna, a lényeg az, hogy ma küldtem neki egy virágot. Erre azt mondta, feljelent, és elvileg feljelentett "zaklatásért". Most Ő tényleg ennyire sötét, vagy nem vágja, mi az a zaklatás? Egyáltalán milyen alapon?
2010. febr. 12. 12:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%

te egy f*sz vagy. senkinek nem kell egy ilyen rámenős is g*ci... má bocs de én ismindig viszolyogtam az iylen nyomulosoktol...remélem ez észheztérit és hagyod a csajt ha aztmondta nem akar semmit. és az eleve rossz ha tudják befolyásolni..mennyire szerethet téged faszikéám? kopj le rola mert a helébyen én is feljelentenélek. na pá


l/19

2010. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
utolsónak: nőiességedből kivetkőzött sz*rcsomó vagy. Rád tuti nem nyomulnak. És valahogy megértem, miért nem. Foslé.
2010. febr. 12. 13:40
 23/27 anonim ***** válasza:
88%

Ja, mert te sokkal jobb vagy, hogy így beszélsz egy nővel. Vagy vonatkoztassunk el... Sokkal jobb vagy, hogy így beszélsz egy emberrel.


Szerintem ennek köszönhetően most már tényleg MINDENKI számára világossá vált, hogy egy primitív barom vagy.

2010. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg azzal, hogy zaklatod, nem fogjab elátni, hogy te vagy neki aj ó. Sőt éppen hogy egyre jobban fog undorodni tőled. (A történtek után szomorú, hogy ezt még magyarázni kell neked.)


Ellenben ha békén hagynád, idővel rájönne, hogy normális vagy. Mivel nem lehet valakit örökké befolyásolni. (Persze ezek után már nem kizárt, hogy semmi esélyed.)

2010. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj.. Ez a vonat elment. Békén kellett volna hagyni, így már tényleg semmi esélyed. Meg is érdemled, ha tényleg feljelent. Nem tűnik fel, hogy mindenki ugyanazt szajkózza? (költői kérdés)
2010. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
69%

kedves kérdező... "akire tuti nem nyomulnak vagyok" hát tudod... igy nem is mint te mert ez ocsmány. és egy jo farokrugás kéne. és sajna engem is ugyan ugy zaklattak mint te azt a szerencsétlen lányt. de olyat cisnáltam amitől elment a kedve.. annak a lánynak is azt tanácsolnám veled kapcsban... :-) Foslé? igen igénytelen szókinccsel rendelkezel.


Ui: előbb magadba nézz mielőtt mást (főleg akit állitolag szeretsz???) lesötétezel.

2010. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Ugyan már. Te vagy a korlátolt. Objektivitástól mentes balfék. NEM tudsz arról semmit, milyen a kapcsolatom a lánnyal. Sajnállak, hogy zaklattak, és még jobban sajnállak, hogy egy megtört lelkű ember vagy, és már annyira magadba fordultál, hogy a helyzetem, ezt az egész szituációt fogod, és azonosítod a saját emlékeiddel.

Ó, és fáj, hogy foslénak neveztelek? Szimplán levittem a szintet Hozzád. "f*sz" "g*ci". Nézz már miket írsz. Nem igazán vagy nevezhető nőnek. Úgyhogy bújj el szépen, és talán végy példát olyan nőkről, akik NŐNEK nevezhetőek, mert a lány, bár fiatalabb, mint Te, mégis sokkal, de sokkal több nőiesség szorult belé, mint Beléd, Te elmebajos. Szép napot.

2010. febr. 13. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!