Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki ennyire sötét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ennyire sötét? De komolyan, létezhetnek ennyire agyilag/érzelmileg éretlen lányok?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy van egy lány, akivel nagyon szerettük egymást. De tényleg. Aztán Ő szakítani akart velem, vagyis szakított is, de azóta mindig keresem. Hetente egy párszor felkeresem, vagy mailben, vagy myvipen, iwiwen. Na de a lényeg, kedveseket írok, vissza akarom nyerni a bizalmát, mocskosul szeretem. Próbálok néha simán beszélgetni, néha szerelmes levelekkel bombázom, néha őszintén, kedvesen megkeresem, leírom, hogy én tényleg nem bírom nélküle, ez van már hónapok óta. :) Néha jól kijövünk, néha hisztizik, néha fenyegetőzik, általában jól viselem, de néha kijövök a sodromból. Ha összefutunk (ami azóta max 2 alkalommal történt meg), általában nem beszélünk, de mindig beidegesedik - komolyan mondom, röhej az egész, nem tehetek róla, hogy nekem is kell oda menni, ahova neki. Nna, a lényeg az, hogy ma küldtem neki egy virágot. Erre azt mondta, feljelent, és elvileg feljelentett "zaklatásért". Most Ő tényleg ennyire sötét, vagy nem vágja, mi az a zaklatás? Egyáltalán milyen alapon?
2010. febr. 12. 12:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
te mi a francnak nyalod a seggét, mint vmi hű kiskutya? ez annyira megalázó fiú létedre. sztem megérdemled.....az ilyen csávók....:S
2010. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de ő akkor sem akar téged. Akármi miatt gondolja így, így van. Nem fogod meggyőzni észérvekkel, hiszen ilyen témában nem léteznek észérvek. Ha ő úgy érzi, hogy te vagy a jó neki, akkor úgy is lesz. Nem hiszem el, hogy ezt nem érted meg... (Ezért vagy éretlen, és még egyszer nem mondom el, mert mostanra már fel kellett volna fognod.)
2010. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
de ha ennyire befolyásolható mint ahogy említed az uyganoylan rossz tulajdonság mint bármi más ami miatt nem illik össze két ember pl féltékenység. Keress oylat aki kinőtt ebből, ennyi az egész.
2010. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked is volt már olyan nő az életedben, akitől nem akartál semmit. Hogy éreznéd magad, ha egy ilyen csaj állandóan írogatna neked, meg koslatna utánad? Nem idegesítene? Na látod... Nem értem, miért nem tudják egyes férfiak felfogni, hogy NINCS TOVÁBB. Az egy dolog, hogy te jót akarsz neki, bár inkább magadnak akarsz jót, hiszen te akarsz vele lenni, ami nyilván neked jó is lenne, de amint látod, ő ezt nem akarja, azaz neki nem lenne jó.
2010. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Vannak olyan emberek, dolgok, amik miatt érdemes feláldozni a büszkeséget. Ő ilyen, mert Ő ilyen értékes. Nem tehetek róla, hogy nem találkoztam Hozzá foghatóval. Még megérteném, ha sosem jöttünk volna jól ki, ha sosem mondta volna, hogy életében én vagyok a legfontosabb, ha nem "rajongott" volna értem. Nem az a helyzet, hogy megimertem, aztán ráhajtottam. Voltaképp Ő hajtott igazán rám. Nézd, lenne egy ember, aki Neked mindennél fontosabb. Azt ne mondd, hogy odébbállnál.
2010. febr. 12. 12:55
 16/27 A kérdező kommentje:
És azért nyalom a seggét, mert nagyon sok marhaságot elkövettem még régen Vele szemben. És tudom, hogy ezért haragszik rám, nem bocsátott meg.
2010. febr. 12. 13:01
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard már arra kényszeríteni, h veled legyen. Nem szeret, értsd meg. Hagy d békén. Ettől nem fog beléd szeretni. Ha régen szeretett, az már elmúlt. Én is feljelentenélek, ha nem hagynál békén.
2010. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem hagyd békén a lányt az önző érzelmeiddel.

Ha fontos ő neked, békén hagyod.

És várd ki, míg ő keres!

2010. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Sosem fog keresni. Épp ezt mondom, befolyásolják. Elvileg sokszor volt, hogy akart, de egyszerűen belemagyarázták a fejébe, hogy én "rossz" vagyok, teletömték a fejét. Nem csak magamért teszem, Őérte is. Igazából nekem az lenne a legkönnyebb, ha sz*rnék rá. Ezt nem érti meg sem Ő, sem más.
2010. febr. 12. 13:04
 20/27 A kérdező kommentje:
De komolyan, ne álljak ki magamért? Ne próbáljam felnyitni a szemét? Hagyjam, hogy átverjék? Hogy befolyásolják, most ez lenne a helyes?? Mert komolyan mondom, én akár csak barátja is szeretnék maradni, mert értékes (úgy értve, hogy jóbarát). Alapból olyan dolgokat osztott meg velem, amit még senkivel sem.
2010. febr. 12. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!