Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha most választanod kellene:...

Tittóf kérdése:

Ha most választanod kellene: Ki legyen hatalmon? A Fidesz vagy az MSZP?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 11:30
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

A Kamumail vs 61% pedig pont egyezik a kérdéssel: melyikük a "jobb", melyiküknek van igaza?

Válasz: egyiknek sem. Mindkettő tipikus magyar, aki mint írtam lenézi a másik munkáját, bármi is legyen az. Aztán ellenkezik, hogy ő bizony nem, és különbenis a másik kezdte.

2011. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
22%

tudom, hogy a százalék szart sem ér, de a diplomás okos gyerek kérkedett vele, hogy leszólom az ő pozitív válaszát. ami 13%-on állt legutóbb, most nem lapozok vissza. Teccik érteni?:)


látom a kérdést, izgi, mit mondjak. Viszont te sem értetted meg, hogy miért akadok fenn az ilyeneken mint a fenti emberke.

2011. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tennék hozzá ehhez az érdemi vitához, hogy én is magas beosztású ember vagyok, aki eddig is nagyon jól keresett. És nem tagadom, nekem is nagy többletet hoz az új adótörvény. De: Mivel aki eddig kemény munkával is csak keveset keresett, attól hogy nincs akkora végzettsége mondjuk mint nekem vagy az imént vitatkozó diplomásnak, én nem tartom igazságosnak ezt a törvényt. Ha mindenki csak diplomás meg vállalkozó lenne,akkor ki végezné el a többi fontos munkát? Én úgy határoztam,hogy a többletem csaknem teljes összegét beteg gyerekeknek, állatmenhelyeknek, és egyéb jótékony célokra fogom fordítani. Ettől függetlenül maradok Fidesz szavazó, mert még mindig őket tartom a legjobb pártnak a mostaniak közül, de ezt kicsit elkapkodták. Ezt úgy kellett volna alakítani hogy a keveset kereső járjon igazán jól, a sokat kereső maximum egy kicsit.
2011. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
46%

nem feltétlenül csak az kap kevesebbet akinek nincs végzettsége. tanárok, orvosok, sok-sok egyéb közszolga, stb. Sokuk iszonyú magasan kvalifikált mégse jár neki semmi mert nincs gyereke és/vagy keveset keresett idáig is.


Az adományozásodhoz respect.

Nem bántom a magas keresetű embereket tényleg. Jóbarátom is beleesik ebbe a 16%-ba, ráadásul vezető köztisztviselő, és ő is megmondta, hogy a szegényebb réteg fázik rá erre a kedvezményre és ő is elítéli.

2011. febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
76%
Én liberális szimpatizáns vagyok. De ha muszáj a Fidesz és az MSZP között választani, akkor inkább az MSZP mint a Fidesz....
2011. febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
59%
Igazat adok neked kamumail, valóban nem csak az alacsonyabb kvalitású emberek járnak rosszabbul. Az én feleségem sérült gyerekeket tanít, a fizetése semmit nem fog változni szinte, mert eddig is csak épp hogy átlépte a 18% - ot. Ez most nem panaszkodás, főleg az előző válaszom végett sem, csak egy rávilágítás, hogyha két ilyen ember alkot egy családot, semmivel nem lesz jobb nekik, pedig emberfeletti néha a munkájuk. Hátha majd kompenzálni fogják , nem hiszem hogy a Fidesz ezt nem látja majd be. Én nem hiszem hogy ezt akarnák, hogy a gazdag még gazdagabb legyen, a szegényebb még szegényebb. Mert akkor csalódni fogok bennük.
2011. febr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%
A Jobbik legalább harcolna a cigánybűnözés ellen, és nem pedig lószart sem csinálna, mint ez a kettő, akik hagyják, hogy egyesek a nyakunkon élősködjenek.
2011. febr. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%
Fidesz
2011. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
17%
Egyik sem! Ha muszáj választani, inkább a Fidesz. Az MSZP semmiképp.
2011. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!