Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha most választanod kellene:...

Tittóf kérdése:

Ha most választanod kellene: Ki legyen hatalmon? A Fidesz vagy az MSZP?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 11:30
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
72%
Jobbikot! ők legalább kimondják hogy van cigánybűnözés + a pénzt szerintem ők is el tudnák lopni
2011. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem érvényes az egyik sem? Igenis hogy egyik sem! Az elmúlt kormányzási ciklus alatt az MSZP teljesen kicsinált anyagilag engem és a családomat, a büdös életben nem szavaznék rájuk! A Fidesz meg majd most fog kicsinálni. Szerinted???
2011. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
25%
MSZP
2011. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
42%
Hajrá Munkáspárt :D
2011. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
42%

És az mivel juttat előre minket, hogy kiáll egy politikus, és kimondja, hogy "Vannak bűnöző cigányok!"


Ekkor mi történik? Semmi...

2011. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
17%

"A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:18" Érdekes,ha valaki tönkremegy,akkor mindjárt az adott kormány a hibás,ő nem. Én a rendszerváltás óta sikeres ember vagyok,mindig tele voltam ötletekkel,amiket meg is valósítottam. Soha nem azt figyeltem hogy éppen ki van kormányon,mert a munkámmal törődtem. Ha az ember ki tud építeni egy szilárd bázist,nagy baj nem érheti. Mivel mind az adótörvény,mind a gyerekek utáni adókedvezmény minket pozitívan érint,így nálam most a Fidesz. Kettőnk fizetése így most olyan nettó 800 000 lesz. 44 éves korunkra két lassan 5 éves gyerekkel ez szerintem nagyon jó. Sokan keresnek ennél többet is,tudom,de engem ez nem irritál,mint a legtöbb magyart,akik közül a legtöbb most is csak a segélyt kunyerálja. Irigyelni nagyon könnyű mások sikerét,tenni érte viszont sokszor büdös.

2011. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 Bocipók ***** válasza:
100%

Én mióta szavazhatok, kis pártra szavaztam, mivel sem az MSZP, sem a Fidesz nem volt szimpi. Utólag mindig kiderült, hogy hazudtak, meg hogy elkurták.

Nem értem, hogy a többség mért mindig e közül a kettő közül választ, mert így soha nem lesz előre épés.

2011. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
77%

"Irigyelni nagyon könnyű mások sikerét,tenni érte viszont sokszor büdös."


nah egy újabb "irigyek vagytok" idióta.


szerinted honnan kapod a fene nagy adótámogatásodat? hm? Honnan és kiktől csoportosított át a kormány ennyi pénzt, hogy nektek több legyen? Vajon valóban irigyek e az emberek, vagy elkeseredettek, hogy míg ők mínuszba kerülnek addig a jól kereső pluszba?

2011. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
56%

amúgy ha most azonnal kellene szavazni, akkor valszeg jobbikra, bár sok értelmét nekik sem látom jelenleg. most pont nincs egy darab értelmes párt sem az országban.


bár belegondolva kényszerből lehet, hogy lmp-re, mivel a drága jobbik (és szimpatizánsai) egyre jobban hasonlítanak a fideszre.

2011. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
fidesz
2011. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!