Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha most választanod kellene:...

Tittóf kérdése:

Ha most választanod kellene: Ki legyen hatalmon? A Fidesz vagy az MSZP?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 11:30
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
27%
Jobbik.
2011. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
71%

61% -os diplomás vűéaszadó aki 15%-os "pozitív" választ adott:



"Ebben részben igazad van,de abban nincs hogy te minden pozitív válaszolót leidiótázol."

a 15% -ot pozitívnak nyilván úgy lehet venni, ahogy a fidesz a 60%-nak a 60%-t veszi az ország 2/3-nak.



"Mi mindketten tanult,diplomás emberek vagyunk,nem kellene ennyire sajnálnod azt a pénzt tőlünk."

nem titeket sajnállak, hanem azt akitől elvonnak pénzt, mert ti többet kaptok. Te nem sajnálod azt aki keveebbet kap az amúgy is kevésből?



"Megdolgozunk érte,leadózunk utána(ezért sem kaphatjuk tőled a plusz pénzt),nem lopjuk."

Aki kevesebbet kap az is megdolgozott érte, és minimum a 25%-t leadózza.



"Vagy ez neked nem számít?"

nekem az számít, hogy vannak olyan önző emberek mint ti, akiket meg lehet vásárolni. Vedd el egy csövestől a megkoldult pénzét és mond a képébe, hogy te megdolgoztál érte, hogy többet kapj. pontosan ugyanaz lenne, csak jelen esetben a kormány veszi el másoktól, hogy neked több legyen.


Még azt mondanám, hogy a szegényebbek lemondanak a jövedelmük meg manyup-juk, juttatásaik, kedvezményeik, stb egy részéről, ha azzal jó célt szolgálnának, de jelen esetben ez nem jó cél, hanem osztogatás.


Tehát szerintem kettőnk közül te vagy akinek jobb ha visszafogja magát, fenemód nem tudtál egy deka érvet sem felhozni, hogy miért jó az ha te többet kapsz más kárára, csak annyit, hogy milyen irigy mindenki. Ez pedig szánalmas duma.

2011. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
16%
Ekkora sötét ember mint te nem sok van itt a gy.k. fórumon. Mindenkinek azt írod hogy nem érvel. Nincs mindenkinek kedve egy oldalt írni,ahogy neked. Az ember válaszol és kész. Nem hiszem hogy ez a fórum alkalmas lenne érdemi vitákra. Az viszont nagyon fura,hogy egy szakmunkás végzettségűt is egy kategóriába sorolnál egy értelmiségivel. Ez még a világon sincs így,kamumail. Arról meg nem én tehetek,hogy mennyi a minibálbér,vagy szerinted ez is az én hibám? Nem az én munkám az oka,csakhogy válaszoljak is. Erre lenne a mindenkori kormány,csak egy felelőtlen emelés fedezet nélkül akár nagyobb bajt is okozhatna jelenleg az országnak. Te,aki még adót sem fizetsz,tényleg jobban tennéd ha meg sem szólalnál,mert semmi alapod mások adóját félteni. Próbáld magad mással elfoglalni,mert nagyon unalmas vagy már. Te vagy itt a zseni,az ész,aki mindent jobban tud másoknál.
2011. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 65%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:42


"Ez olyan kérdés, hogy melyiket törnéd el szívesebben? A kezedet vagy a lábadat? És ha döntöttél, akkor megcsináljuk.


Szóval? Kéz vagy láb?"



Ez a válasz 65%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:42



EZ TETSZIK!!!!!szerintem nem is kell több komment...

2011. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
48%

61 százalékos 13%-osan pozitív választ adó diplomás ember:


ha nem érvelsz, akkor pofa be, csak így alpárian.

válaszoltál, az embereknek nem tetszik, ahogy nekem sem, próbáltam mondani mi miért, de nem válaszolsz rá, hiába van diplomád, nem jelent semmit.


Nem írom le újra, aki hülye az hülye, akárhányszor is mondom el. Olvassad el újra, ha nem fogod fel, akkor meg ne ugass.


Mellesleg pedig adózom, a pénz amit összeszedek, annak minimum a 25%-t. És ha feketén is melózom, akkor is a kaja, gyógyszer stb áremelés engem is érint. Ahogy a magánnyugdíj téma is. Érint az is, hogy családomból többen is szívnak, sorolhatnám még.



A szakmunkás végzettségűek szerintem forronganának ha olvasnának. Tehát úgy gondolod, hogy ők idáig túl sokat kaptak te pedig től keveset, és ezt kompenzálni kellett?


Ha pedig nem tartod érdemesnek a fórumot vitázni, akkor ne írj ide, ennyi. Ha mégis, akkor fogadd el, hogy lesz aki megszól, hogy hülye vagy.

2011. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
18%
Nyilaskeresztes párt.
2011. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
12%
"A szakmunkás végzettségűek szerintem forronganának ha olvasnának. Tehát úgy gondolod, hogy ők idáig túl sokat kaptak te pedig től keveset, és ezt kompenzálni kellett?" Valószínűnek tartom hogy te is csak egy szakmunkás lehetsz,máskülönben nem lázadoznál így. Valld már be végre hogy egy nagy nulla vagy az életben,és itt éled ki magad. Érdekes a felfogásod:egy szakmunkás fizetése annyi legyen mint egy tanult értelmiségi embernek. Ezzel nem a szakmunkásokat akartam megbántani,nem fogod fel hogy ez máshol is így van? Annyi különbséggel hogy külföldön egy szakmunkás is keres annyit,hogy ne érdekelje hogy a nála tanultabb,okosabb ember többet keres,mert vígan megél ő is. De nem érted hogy ez nem az én hibám? Ezen sem én,se te nem tudsz változtatni. Szándékosan kiforgatod a szavaimat,ehhez nagyon értesz,ha máshoz nem is. Úgy látom arról is én tehetek hogy szív a családod. Ha ilyen agyas gyerekük van,nem is csoda. Alma....Nem folytatom. Az én szüleim viszont nem szívnak,köszönhetően hogy megdolgoztak a nyugdíjas éveikért. Csak egy szánalmas paraszt vagy,élvezet olvasgatni néhány vitatkozásodat gazdagabb emberekkel,az a nagyfokú kisebbségi komplexus olyan édes.
2011. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
61%
nem vagyok szakmunkás. viszont majd akkor térgyalunk tovább, ha megéretted mit ugattam. mert nem jutott el a diplomás agyadig:)
2011. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is kár tovább csevegnünk,a kérdés nem erről szól.
2011. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Nos Kamumail a százalékokkal fölösleges jönnöd, nagyon jól tudod, hogy az nem a hasznosságot méri, hanem az egyező véleményt! :D

De legalább már külön kérdést is kiírtak rólad!

a 61%-os válaszadónak: véleményem szerint legalább olyan sarkított a világnézeted, mint Kamumail-é.

De bocs, hogy belefojtom, többet nem írok ide.

2011. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!