Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha most választanod kellene:...

Tittóf kérdése:

Ha most választanod kellene: Ki legyen hatalmon? A Fidesz vagy az MSZP?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 11:30
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
56%
A kettő közül a kisebbik rossz még mindig a Fidesz. A 2/3 nem kéne mondjuk.
2011. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
81%

Akkor legyen telibe 50-50% (bár tudom hogy ez nem lehet de elméletben szép lenne) , tehát ha bármit akarnak csinálni akkor meg kéne egyezniük .

Ja és fizetést csak akkor kapnak , ha a nép jónak látja :D , szóval ezzel ki lehet küszöbölni azt is , hogy sose értenek egyet és csak malmoznak , mert ha a saját pénzük múlik rajta akkor bizony ők is elkezdenének dolgozni végre .

2011. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
56%
Fidesz, de 2/3 nélkül.
2011. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
37%
"szerinted honnan kapod a fene nagy adótámogatásodat? hm? Honnan és kiktől csoportosított át a kormány ennyi pénzt, hogy nektek több legyen?" Ebben részben igazad van,de abban nincs hogy te minden pozitív válaszolót leidiótázol. Mi mindketten tanult,diplomás emberek vagyunk,nem kellene ennyire sajnálnod azt a pénzt tőlünk. Megdolgozunk érte,leadózunk utána(ezért sem kaphatjuk tőled a plusz pénzt),nem lopjuk. Vagy ez neked nem számít? Bocs a zárójeles megjegyzésért,de több helyen is láttalak már vitázni,és ezért bátorkodtam ezt leírni. Nyiss egy olyan vitát szerintem külön ahol kiélheted magadat,és hiteltelenül oktathatsz ki bárkit.
2011. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
4%

mi baj a 2/3-mal?

Fidesz, 4/5; de a jobbik meg térjen magához, és ne ellenségeskedjék!!

2011. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem önpusztító gondolat?!? Arra vágyni, hogy k e v e s e b b e n szavazzanak arra, akire én, és így békjóba legyen kötve annak a megvalósulása, amit helyesnek látok?? Ez normális szerintetek?

Szerintem ha valki helyesnek lát valamit, mondjuk eg ypártra szavaz - teszem azt a fideszre - akkor egészséges arra vágyni, hogy meg is tudja valósítani az illető párt, amit szeretne- vagyis amit én jónak látok, nem?

2011. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
jóvan, béklyó, tudom
2011. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
35%
akkor, ha van 5 párt, akkor kapjon mindegyik 20-20%-ot. Függetlenül attól, hogy egyikkel 7 millió ért egyet, a másikkal meg 50 ezer ember. Így igazságos, igaz!?! Döntsön a kisebbség a többségről mindig!!Ahogy megszoktuk. Vissza a szociálfeudalizmusba!
2011. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Hat ha csak ezek kozul akkor inkabb fidesz. Egyelore. Az mszp teljesitmenyet se az elso felev alapjan iteltem meg, hanem 2010ben. Addigra bizonyitottak hogy mire kepesek.

A kerdes egyszeru, 2014ben meg fogom nezni hogy jobban elek-e, mint eltem 2010ben, ugy erzem hogy jo iranyba mennek e a dolgok vagy nem. Ha igen, akkor marad a kormany. Ha nem, akkor ellenzekre szavazok, de az nem az mszp lesz, hanem valaki aki meg nem bizonyitott, lmp vagy jobbik.

2011. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Egy diktatórikus, szakértői kormány, ami tényleg az ország érdekében cselekszik.
2011. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!