Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A politikai kérdéseknél miért...

A politikai kérdéseknél miért vannak aránylag nagy százalékban leszavazva a korrekt válaszok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Itt azt is leszavazzák aki egy TÉNYT közöl:

pl: volt olyan, hogy valaki megkérdezte, hogy x országnak mi a fővárosa, valaki beírta a jó választ és 40% körül volt, aki hülyeséget írt be az pedig 90%-on! szóval ne várj sokat...

"adol"

ez priceless!

Kamumail te pedig írhatnál már végre egy közhelyszótárat!

2011. jan. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy Gyurcsánnyal betalálok. "Kár is volna az igazságért meglepődnöd.Egy képviselőfánk inkább szolgálta a magyarok érdekeit,mint a böszme király.Az legalább finom volt,és jól éreztük magunkat tőle.De egyszer úgyis csattan rajta a bilincs".

Na rossz volt a példa kicsit, elismerem. Ne az legyen, hogy tolvaj, hanem az, hogy maga a sátán. Na még az is többet kapna pedig nem foglalkozás, vallási kérdésekbe meg nem mennék bele, bizonyára nem a sátán. Nem az volt a kérdés, hogy mennyire képviseli a magyarok érdekeit, foglalkozásról volt szó. Csak egy kis objektivitás kellene erre akartam célozni.

Kamumail, ha kiadsz egy közhelyszótárat megveszem. Még annyira reflektálnék, miszerint: "nem az iskolában tanultak érvényesülnek a világban." helyesebb lenne úgy, hogy nem mindig az iskolában tanultak érvényesülnek. Mert például tanultam az adatvédelmi biztosról, mondom ez tök jó kipróbáltam, a két weboldal, amit írtam neki (eléggé sértették az emberi méltóságot + képmáshoz fűződő személyiségi jogot) ma nem elérhető (persze nem ő szüntette meg, hanem kaptam egy e-mailt, hogy feljelentést tett, felhívta az üzemeltetők figyelmét a jogsértésre stb- szóval úgy ahogy tanultam). De kísérleteztem már többet a tanultakkal csak bejönnek azok. Ha nem maradnék társadalomtudománynál nyugodtan írhatnám, hogy tegnap szögeltem és Newton harmadik törvénye (hatás-ellenhatás) érvényesült. Mondjuk a gyakorikérdéseken, pár tudomány nem érvényesül az biztos:D

2011. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Engem sokan azért szavaznak le,mert le merem írni hogy gazdag vagyok,tudás és munka van mögötte,nagyon sok embernek adok munkát átlag feletti fizetéssel,van egy amerikai társam,és amikor hozzáteszem hogy a Fidesz alatt indult el mindez,akkor én már egy szemét vagyok.De engem ez nem zavar,mert ha az embernek irigyei vannak,az mindig azt jelenti,hogy sokra vitte.Szerencsére vannak itt a fórumon értelmesebb emberek is,a legtöbben viszont munka hiányában csak vagdalkoznak egész nap.
2011. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Én jó jegyet kaptam politológiából nem zavar, hogy mennyire pontoznak le, nincsenek önértékelési gondjaim, szívesen válaszolgatok."


Attól hogy felvetted a politológiát mint tárgyat az egyetemen, még nem tudsz semmit. Remélem ezzel tisztában vagy.

2012. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnos a szavazásoknál is az érvényesül:mit mondtak két nappal ezelőtt,mi olyan dolgot ígértek ami már ötletnek is halott,a megvalósítása lehetetlen!Csak azt a képet látja az ember amit látni akar? Hiányolom én is a dolgok mögé való látást!Sokan nem tudhatják mi lehet a korrekt válasz:nem akar odafigyelni arra mi történik vele minden áldott nap,az adott szót nem kíséri a tett,nagyon sokszor ellentétes azzal.Az újság és a média csak részinformációt közöl az is nagyon sovány,hiányos,és pártfüggő.Ha körbenézünk magunk körül,akkor kinek hihetek és mit? Aki leszavaz annak nincs még kiforrott véleménye és azért mert nagyon fiatal és nincs tapasztalat,akinek van erős véleménye az annyira elfoglalt lehet,talán nincs is ideje válaszolgatnia kérdésekre.
2012. okt. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!