Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A politikai kérdéseknél miért...

A politikai kérdéseknél miért vannak aránylag nagy százalékban leszavazva a korrekt válaszok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Két oldal van jobb és ball egyik oldalnak a másik válasza sosem lehet korrekt példa pl én mindig levagyok szavazva hiába az igazságot írom dehát van még lejebb
2011. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy korrekt válasz sem volt még leszavazva.
2011. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
előző akkor te ezek szerint nem sűrűn adol korrekt választ?
2011. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bumbi02 ***** válasza:
83%
mert sokan - legalábbis itt a politika témában - érzelmi alapon szavaznak.. magyarul nem azt nézik hogy a kérdésre válasz-e hanem azt hogy egyetérte-e vele...
2011. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
előfordul ilyen, de bemásolsz egy szerinted korrekt választ amit leszavaztak nagyon?
2011. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__14792..

pl a kérdésemnél, azt szavazták le a legjobban, aki beírta az adott törvényt.

2011. jan. 20. 18:09
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Sokan elvi alapon döntenek és tényleg nem is nézik, hogy a válasz választ ad a kérdésre és igaz is. Például lenne ilyen kérdés, hogy mi Gyurcsány Ferenc foglalkozása (lehet van is). Én erre írnám, hogy képviselő, valaki más pedig, hogy tolvaj. Valószínűleg én olyan 50% körüli, míg aki a tolvajt írta 100% körüli hasznos választ adna. Már nem lepődök meg ilyenen.
2011. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Áhh nem lenne az 50, inkább olyan 30% körül. Kamumail az könnyen meglehet válaszaid alapján, hogy nálad előfordul ilyen, már bocs. Én jó jegyet kaptam politológiából nem zavar, hogy mennyire pontoznak le, nincsenek önértékelési gondjaim, szívesen válaszolgatok.
2011. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
46-os, majd egyszer , talán, ki tudja, talán rájössz, hogy nem az iskolában tanultak érvényesülnek a világban. Nem kötelező nekem elhinni, majd az élet megtanít rá.
2011. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kár is volna az igazságért meglepődnöd.Egy képviselőfánk inkább szolgálta a magyarok érdekeit,mint a böszme király.Az legalább finom volt,és jól éreztük magunkat tőle.De egyszer úgyis csattan rajta a bilincs. "A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:04"

2011. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!