Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem védi a törvény a...

Miért nem védi a törvény a szívességi lakáshasználókat?

Figyelt kérdés
Adózó állampolgárok, a többség nem önszántából vagy kényelemből szívességi lakáshasználó (viszonytól függetenül), és nem mellesleg lakhatási válság van, és ebből kifolyólag jelen van a lakhatási zsarolás is.
ma 15:54
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
63%
Áruld már el kérdező, hogy mi zsarolás van abban, hogy ha nekem lenne egy lakásom, amit ki tudnék adni piaci áron, akkor azt nem adnám oda ingyen jótékonykodásból másnak úgy, hogy még feltételeket sem támasztok, hogy vigyázzon a tulajdonomra? Tudod te mit jelent az a szó hogy zsarolás. Mert ennek semmi köze hozzá! Szerintem tanulmányozd az értelmező kéziszótárat vagy a btk-t e tekintetben.
ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg kár, hogy bezárták a sárgaházat.
ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:

#52 A 11-es válaszomban minden benne van.


#53 Hát igen, ezért lehetsz itt. :(

ma 21:16
 54/59 anonim válasza:
75%

Szerinted opciók, szerintem példák. Hasonlóan egyértelmű néhány szavas választ vártam volna tőled a te sértettséged okáról, mint a példák voltak.


#32 & #40

ma 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

#51 Te amúgy ugyanaz vagy, mint aki egy másik hasonló témával foglalkozó kérdésben el akarta bagatelizálni a lakhatási zsarolást azzal, hogy ez azt jelenti, hogy költözéssel zsarolják ha nem tart maga után rendet?


#55 Akkor miért írsz opciókat ha az én válaszomra vagy kíváncsi?

ma 21:21
 56/59 anonim válasza:

Ha neked így jó, ám legyen.

#32 & #40 & #55

ma 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Most miért nem válaszolsz? :D Mondom én hogy nem a saját válaszomra voltál kíváncsi, csak valamelyik általad leírt válaszlehetőségre.
ma 21:58
 58/59 anonim válasza:

Mert feladtam, hogy választ kaphatok tőled.

Szerintem háromszor is leírtam, hogy a te problémádra lennék kíváncsi.


Én: #32 "Mivel gázolt a lelkedbe a befogadód, hogy ennyire kiborultál?


Nem tarthatsz bulikat?

Nem vihetsz nőt?

Nem tarthatsz kutyát?

Nem fogadhatsz be magadhoz 4-5 sorstársat?"


Te: #35 "Válaszolhatok magamtól is, vagy csak azok közül az opciók közül választhatom valamelyiket, amiket felsoroltál?"


Én: #39 " Természetesen nem a felsorolásból kell választanod. A te válaszodra vagyok kíváncsi."


Te: #41 "Akkor miért sorolsz fel opciókat?"


Én: #54 "Szerinted opciók, szerintem példák. Hasonlóan egyértelmű néhány szavas választ vártam volna tőled a te sértettséged okáról, mint a példák voltak."


Te: #55 "Akkor miért írsz opciókat ha az én válaszomra vagy kíváncsi?"


Én: #56 "Ha neked így jó, ám legyen."

ma 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
Rühellem az ilyeneket, akik kérdeznek valamit, de azért odaírnak válaszlehetőségeket. Az ilyenek nárcisztikusok és csak a saját igazságuk valamelyikére kíváncsiak, nem a valós tényekre, így aztán kár az ilyeneknek válaszolni.
ma 22:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!