Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem védi a törvény a...

Miért nem védi a törvény a szívességi lakáshasználókat?

Figyelt kérdés
Adózó állampolgárok, a többség nem önszántából vagy kényelemből szívességi lakáshasználó (viszonytól függetenül), és nem mellesleg lakhatási válság van, és ebből kifolyólag jelen van a lakhatási zsarolás is.
ma 15:54
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
#30 Köszönöm, van a személyeskedésen túl vállalható érved is, vagy jelenthetem a válaszod moderátornak?
ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim válasza:
75%

Mivel gázolt a lelkedbe a befogadód, hogy ennyire kiborultál?

Nem tarthatsz bulikat?

Nem vihetsz nőt?

Nem tarthatsz kutyát?

Nem fogadhatsz be magadhoz 4-5 sorstársat?

ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:

"Ha nem kívánsz bizonygatni senkinek, akkor miért kezdtél el kényszeresen önéletrajzot írogatni itt? :D Ellentmondásba keveredtél magaddal. :D"


Ez nem ellentmondás primitív barátom. Leírtam egy TÉNYT, amit te úgy kezelsz ahogy akarsz. Attól még TÉNY marad.


"Az a sértő személyesekedő primitív, hogy fiatal vagy? Hát nem tudom én ezen nem szoktam megsértődni, de bocsánat ha ezzel megbántottalak, akkor egy okoskodó, életkorával visszaélő, befarsult, kötekedő, negatív, vén boomer vagy, és ne okoskodj itt!"


Az a sértő, hogy adtam egy normális választ miszerint az albérlet mindig is drága dolog volt ami nem járt alanyi jogon. Erre annyit írni válaszként, hogy "fiatal vagy" sértő, lekezelő és primitív. Nyilván érvek hiányában láthatóan másra nem telik csak személyeskedésre.


De ahogy valaki korábban írta, ha ilyen primitív módon kommunikálsz akkor ne csodálkozz, hogy alig várják anyukádék, hogy eltakarodj otthonról :D


"Ha hidegen vagy, mit erőlteted kényszeresen itt hogy ki vagy mi vagy (ami nem vagy?)"


Nem erőltetem. Egyszer leírtam a tényeket, az már a te kényszeres megnyilvánulásod, hogy igyekszel hazugnak beállítani ismeretlenül, hogy a saját lelked nyugodt maradjon. Te dolgod, én ettől még nem leszek se előrébb, se hátrébb, mint ahogy te sem, hiszen pont ugyanúgy mamahoteles senki maradsz bárhogy is becsmérelsz :D


"Legközelebb akkor írj, ha már kiment belőled a kannásbor meg a kevert hatása. Vagy inkább akkor sem. Vesztettél."


Sajnálom, hogy csak ilyen óvodás szintű vitára futotta. De legyen.


VESZTETTEM!


Beismerem: VESZTETTEM!


Te nyertél kedves mamahoteles, legyen igazad, lakhatási válság van, legyen igazad, ADÓÓÓÓDZOOOOLLLL!!! :D:D:D Legyen igazad, a gonosz törvény nem védi a szegény mamahoteleseket.


Ettől még én szürcsölgetem a sörömet a saját lakásomban rajtad röhögve.


Vesztettem? Vesztettem. Jajj de szomorú vagyok most. Kívánom, hogy legyél ezzel boldog, élvezd ki a GYŐZELMET amit egy névtelen oldalon, névtelenül arattál, mert megsúgom: holnap senki nem fog emlékezni rá :D:D:D


Remélem sikerült életed legnagyobb örömét elérned, ha már saját lakásod és életed soha nem lesz ;)

ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:

Nem egyszer írtad el.


Nem győztem, te vesztettél. Győzni akkor győztem volna, ha értelmes érdemi és elgondolkodtató ellenvéleményekkel szemben tudtam volna úgy érvelni, hogy nekem van igazam, de a te részedről nem volt ilyen. Úgy vesztettél hogy közbe nem győztem. Nem azért mert annyira jó vagyok, hanem te vagy annyira béna. :D


Van valami normális és érdemi oltogatásod is? Ha ez a mamahoteles erőlködés elsőre sem ütött, akkor 100-adjára sem fog. :D Csak magadat égeted. :D Mondjuk ha valaki telenyomja magát olcsó munkássörrel, attól kár valami értelmeset várni. ;)

ma 20:15
 35/59 A kérdező kommentje:
#32 Válaszolhatok magamtól is, vagy csak azok közül az opciók közül választhatom valamelyiket, amiket felsoroltál?
ma 20:20
 36/59 anonim ***** válasza:
Mondom kisfiú, élvezd ki, mert holnap reggel ébreszt anyuci a reggeli kakaóval. Személyeskedj nyugodtan, váljék egészségedre kis csíra, ettől még a valódi vesztes te maradsz mert ezzel a hozzáállással semmire nem fogod vinni az életben ;)
ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

Tehát nem futja értelmesebb oltásra. Ez így kb olyan, mintha westernes pisztolypárbajban lennénk, és te folyton lábon lőnéd magad, hogy demonstráld milyen jó fegyvered van, és közben kiabálod hogy vesztettem. :D


A személyeskedést nem én kezdtem. Én is rommá lettem személyeskedve, de bennem van annyi intelligencia, hogy (sikeresen) visszavágjak.


Nem kakaózom, de inkább iszom kakaót reggelente mint kevertet sósborszesszel rakétával és diannával vegyítve, mint te. ;)

ma 20:26
 38/59 anonim ***** válasza:

"A személyeskedést nem én kezdtem"


De hát te kezdted :D:D:D


"bennem van annyi intelligencia, hogy (sikeresen) visszavágjak"


Ööö...nem. Nincsen benned, hiszen semmivel nem "vágtál vissza". Én TÉNYEKET mondta, te pedig sértő megjegyzéseket tettél. Ez nem visszavágás kisfiú :D:D:D


Istenem, egyre mélyebbre süllyedsz.

ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim válasza:
75%

Természetesen nem a felsorolásból kell választanod. A te válaszodra vagyok kíváncsi.

#32

ma 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

A #18-as hozzászólásomig egy deka személyeskedést nem írtam. A #15-ös hozzászólásom után kezdtek el rám jönni a személyeskedések. Legalább olvasd már vissza, mielőtt hülyeségeket írsz!


Az meg hogy a #15-ös hozzászólásomban sokan (Te is) magukra ismertek, az meg azért nem személyeskedés, mert nem írtam azt, hogy ez erre a hozzászólóra igaz, az meg arra.


Az önálló albérlet meg sosem volt luxus, régebben többen tudtak egyedül albiban élni mint most. Bár ez nem tudom hogy jött a témához, de még ez sem igaz.


Legközelebb olvasd vissza az előzményeket, mielőtt írsz valamit, mert csak magadról állítasz ki skizofrén, de legalábbis értelmezési problémával küszködő képet!

ma 20:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!