Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem védi a törvény a...

Miért nem védi a törvény a szívességi lakáshasználókat?

Figyelt kérdés
Adózó állampolgárok, a többség nem önszántából vagy kényelemből szívességi lakáshasználó (viszonytól függetenül), és nem mellesleg lakhatási válság van, és ebből kifolyólag jelen van a lakhatási zsarolás is.
ma 15:54
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
#40 Akkor miért sorolsz fel opciókat?
ma 20:38
 42/59 anonim ***** válasza:
Kérdező, a válaszaid alapján teljes mértékben megérdemled! Ha leszállnál a magas lóról és nem ócsárolnál mindenkit, aki értelmes választ ír, talán rájönnél, hogy mi is a probléma. TE MAGAD!!!
ma 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Látom nem sikerült értelmezni a kérdést. A probléma az olyanok, mint Te/Ti, akik pártolják a lakhatási zsarolást és porba tapossák ennek elszenvedőit. Kb. annyit értek, mint az adó, amit befizettek.
ma 20:47
 44/59 A kérdező kommentje:
Az ellentmondások, értelmetlen ide nem illő példák, és a személyeskedések pedig nem értelmes válaszok. Még akkor sem ha te mondod. Nem azért mert te mondod, hanem azért, mert nem ide illőek.
ma 20:48
 45/59 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező, inkább keress fel egy pszichiátert. Az meg fogja adni a kérdésedre is a választ.
ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
Keressél fel te pszichiátert, amiért egyet értesz a lakhatási zsarolással! Ha meg lakhatási zsarolsz is, akkor különösen keress fel egy pszichiátert, akivel vissza tudjátok keresni mi volt gyerekkorodban vagy az életedben az a törés, ami nagyon megviselt, és ami miatt úgy érzed, hogy a világ (vagy legalábbis az általad aládrendeltnek vélt) kompenzációval tartozik emiatt, amit úgy élsz ki, hogy visszaélsz a másik kiszolgáltatott helyzetével. Ha ennek feldolgozásohoz antidepit kell szedned, ne ellenkezz!
ma 20:54
 47/59 anonim ***** válasza:
63%

Ez a zsarolás meg a többi egy baromság.

Én 20 éves koromban költöztem el otthonról albérletbe. A fizetésem felét elvitte az albérlet. A tulajdonosnak (nem a főbérlőnek, mert olyan ma nem létezik) voltak feltételei, amik teljesen jogosak voltak (nem dohányozhatok a lakásban, nem tarthatok állatot, stb.). Soha semmi gondom nem volt a tulajjal, mert nem ellenségként tekintettem rá. A munka mellett egyetmre jártam és vállaltam plusz munkákat is. Csak a fizetésből kétségtelenül nehéz lett volna félretenni, de hajlandó voltam tenni azért, hogy ne arra kelljen várnom, mikor öröklöm meg a szüleim házát. Öt év után tudtam annyit félretenni, hogy hitelre vettem egy kis lakást, attól kezdve már nem albérletet fizettem, hanem törlesztőt. Amikor végeztem az egyetemmel, már jobb fizetésem is lett. Ma már a saját családi házamban lakom. Saját munkámból szülői segítség nélkül, becsületesen, de kétségtelenül nem nyolcórás portásfizetésből, és soha nem azt néztem, hogy hogy bújhatok ki a munka alól, hogy háríthatnám másra a felelősséget, miért hibáztathatnék mást, hanem a lehetőségeket kerestem és ha volt meló, akkor azt megcsináltam! És volt olyan is, hogy átvertek, nem fizettek ki, de mivel ésszel éltem, soha nem kerültem padlóra, soha nem kellett mástól kunyerálnom, hogy had lakhassak nála. Szóval nekem ne mondja senki, hogy lakhatási válság van, meg nem lehet kifizetni az albérletet, meg a tulajdonosok milyen szemetek. Mert a fogadjisten mindíg olyan, mint az adjonisten. Ha te így állsz hozzá, akkor ne csodálkozz, hogy veled szemben is ilyenek lesznek!

ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
63%
#47: Te nagyon tévedésben vagy. Nekem semmi bajom másokkal, te problémázol itt olyanokon, aminek az okát magadban kellene keresned.
ma 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Megint egy fiktív önigazoló kényszeres bizonygatás, amit a kutya sem kérdezett. Komolyan kért bárki is élettörténetet? Megjegyzem én sem írtam. Megy is a vádolgatás hogy miként élhetek, milyen élethelyzetben. De ezek kb. annyira (sem) igazak, mint ezek az önigazoló fiktív "élettörténetek", amiket kényszeres bizonygatásból ide tesztek.
ma 21:04
 50/59 A kérdező kommentje:
#49 Ezaz, jól megmondtad. Bátor ember vagy, benned még ott csörgedezik a szkíta harcos vér. Remélem felfigyelnek tehetségedre és adnak lehetőséget, hogy kamatoztasd a bátorságoddal együtt. (A katonaságban, hisz oda kellenek ilyen bátor emberek)
ma 21:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!