Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar sportolólány, ezzel...

A magyar sportolólány, ezzel legalizálta, hogy férfiak boxoljanak nők ellen?

Figyelt kérdés

Olvasom ezt az értelmezést és jobban végiggondolva igazat adok ennek. Amikor Luca azt nyilatkozta, hogy nem számít, hogy férfi ellen, de kiáll ezzel legalizálta azt hogy férfiak verekedjenek nők ellen a sportban, olimpián, hiszen nem háborodott fel.


Az olasz versenyző, aki sírva fakadt a fájdalomtól szintén ezt mondhatta a meccs előtt. Optimista egy sportoló. Erre készül éveket, évtizedeket. Aztán mégis sírásra verték szét.



aug. 2. 17:54
 51/91 anonim ***** válasza:
93%

"a tévesen lányként azonosított fiút miért nem a férfiak közt indítják?"

Azért nem a férfiak közt indítják, mert a férfiak között nem versenyezhet nő. Ennyi erővel az összes többi nőt is betehetnéd a férfiak mellé versenyezni.

aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom hogy vagy vele, de ha az olasz sportolónőnek nem lenne hosszú haja, én róla is azt gondolnám, hogy férfi.


Kérdező, szerinted ő férfi? Ránézésre?

aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 A kérdező kommentje:

Köszi a linkelt cikket olvastam. Benne van az is, hogy korábban kizárták más versenyekből. Ebből látszik, hogy létezik a probléma. Nem egyértelmű meghatározni a szakértőknek sem, hogy férfi vagy nő. Korábban azt mondták most ezt. Egy olimpia közepén nyilván nem hoznak az olimiára negatív töltetű ítéletet, ez evidens


Sajnálom, de ha férfi tesztoszteron mennyiséget produkál és férfi kromoszómaszáma van, akkor az nekem férfit jelent.

aug. 2. 20:16
 54/91 A kérdező kommentje:

52@ A lipstic leszbikusság egy gender, LMBTQ nem része. 83 nem van nekik


53@ "sem a transzvesztitizmus, sem a transzneműség nem tartozik egyik kategóriába sem "


Nem szexuális deviancia? :O

Nem tudod a szó jelentését vagy pár éve megváltoztatták?


54@ "Azért nem a férfiak közt indítják, mert a férfiak között nem versenyezhet nő"


De nők közt versenyezhet férfi? Jobb? Szerintem nem


55@ "Nem tudom hogy vagy vele, de ha az olasz sportolónőnek nem lenne hosszú haja, én róla is azt gondolnám, hogy férfi."


Női hormontermelése van. Női kromoszómaszáma van....

aug. 2. 20:19
 55/91 anonim ***** válasza:
83%

"Női kromoszómaszáma van"


Ez mit akar jelenteni? A nőknek nem 23 pár van?

aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
73%

Tök viccesek találom, hogy az ilyen OP-félék megnéztek egy pár részt egy doktoros sorozatból, aztán már jobban tudják az orvostudományt, mint akik évtizedeket benne töltöttek.


A szülészorvos rosszul látta, hogy vaginával született, ezért rosszul anyakönyvezte, és annak ellenére, továbbra is férfinek gondolja. Bármiféle orvosi vizsgálaton se esett le senkinek se, hogy az algír lány férfi. De egy pár rész Better Call Saul után a külföldi jogot is jobban vágja, és bizony tudja, hogy az arab országokban mindenki is transznemű, a jobbak kétszer is nemet váltottak.

aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
63%
59 nácikat nem lehet meggyőzni
aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
77%

"Most annyiban igazad van, hogy nem vagyok tisztában az összes parafilia, szexuális deviancia jelentésével"


Magyaran halvany lila gozod sincs hogy mirol beszelsz, de azert magas lorol nagy mellennyel osztod itt az eszt

aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
80%

A 2020-as olimpián is részt vett. Akkor senkinek semmi baja nem volt ezzel.

[link]

Ráadásul semmiképpen se férfi, esetleg interszex, de ezzel kapcsolatban össze-vissza írnak dolgokat. Szóval vagy nő vagy interszex, de nem férfi. És nem transznemű.

aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
69%

Az olasz sem egy szépség, sem a magyar, de ez az algír beazonosíthatatlan, semmiképpen sem nő, ez a boksz miatt van, a bokszoló nők nagyon elférfiasodnak, elvesztik azt, ami a nők lényege, és sokkal több bennük a tesztoszteron, már alapjáraton is, különben nem választják életüknek az ökölvívást, cicababák más sportot választanak: férfiak pénzének elköltése.

Ezek az amazonok maguk keresik meg a pénzt maguknak, a bosz nem szépségverseny, egyetlen csinos boszoló nőt sehol a világon nem találsz, mint ahogy csinos testépítő,birkózó nőt. A csinos nők mashol vannak: kézilabda,ritmikus gimnasztika,korcsolya,magasugrás, távolugrás.


Úszók között sem találsz, széles férfias hátúk lesz, szögletes fejük, nagyon erős karjuk.

aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!