Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen zene szól azalatt,...

Milyen zene szól azalatt, mikor Magyar Péter bulizik?

Figyelt kérdés

Az első elég esélytelen, nagyon rosszul hallható:


Videa:

Egy fiatal lány lábai között csúszik-mászik Magyar Péter azon a bulin, ahonnan kihajították


[link]


A másodikat talán valaki felismeri, a zenefelismerő programok sajnos nem segítettek :


Youtube:


Magyar Péter a diszkóban


https://www.youtube.com/watch?v=rDgkzAWLUJY



júl. 14. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sikolt a kislány, nem érteni a zene szövegét és dallamát sajnos
júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 de igen, az lesz. A segítségeddel megtaláltam a dalszövegben is ezt a részt: (Hallás után nem tudtam felismerni az angol szavakat.)


"With you I'll always share

Because


When the sun shines, we'll shine together

Told you I'll be here forever

Said I'll always be your friend

Took an oath, I'ma stick it out to the end

Now that it's raining more than ever

Know that we'll still have each other"


Annyi, hogy az eredeti lassabb, ahogy a másodpercekből számolgattam, a linkelt videóban kb. 1,25-ös tempóval játszák le a zenét, és a basszus is jobban ott van. Azt szintén nem tudtam eldönteni, hogy az eredeti zenét gondolta újra egy DJ, vagy egy másik énekesnő énekelte fel ilyen bulisabb tempóban, minden esetre jó munkát végzett a számmal akárki csinálta.

Plusz azért a képi anyag és a sikoltozások is rátesznek kicsit a buli hangulatra.

júl. 15. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi sláger. Nekem könnyű volt feismerni. Kb ez a Rihana szám az az évtized, ami után már nem érdemes zenét hallgatni, mert gagyi lett
júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!