Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról,hogy...

Mit gondolsz arról,hogy Magyar Péter pénzt kér az emberektől,rendszerváltó tagság néven?

Figyelt kérdés

júl. 6. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy te a fizetésed 1/3-át adod oda a fidesznek.
júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem kötelező fizetni, nem értem miért probléma ez.
júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
#1 Honnan veszed ezt a hülyeséget? Bár lassan egyet kell értenem azokkal akik szerint agy nélkül is lehet élni, látva miket írogattok ide le nap, mint nap.
júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Bezzeg a fidesz az de jó! Ök nem kérik, hanem csak elveszik. Pontosan ahogy az 1-es írta.
júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy megélhetési politikustól nem meglepő, biztos orbán nem fizet neki eleget.
júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Így égeti a fidesz az adófizetők pénzét, van miből áfa 27%


Hirdetésre költött pénz

Mediaworks:233 millió

Fidesz:169 millió

Megafon 166 millió

Orbán Viktor 18 millió

hirado.hu 26 millió

Vitézy Dávid 23 millió

Ásványvíz Szandra 17 millió

Dobrev Klára 41 milló

Ellenszél 11 millió

LMP 10 millió


Májusban, amikor egész hónapban dühöngött a választási kampány, 876 millió forint ment el arra, hogy facebookos hirdetésben a Fidesz üzeneteit sulykolják kormányközeli szereplők. Júniusban erre még bő 600 milliót dobtak rá csak a toplistára került szereplők...

Érdekes, hogy a 2022-es választási kampányban nagyjából kétharmad-egyharmad volt ugyanez az arány, és akkor az egymilliárdos facebookos költés ellenére sokkal rosszabbul szerepelt az ellenzék, mint idén. Mindenesetre most egy ideig reménykedhetünk abban, hogy a politikai szereplők még inkább visszafogják a szponzorált posztokat, és kicsit civilizáltabb élmény lesz a facebookozás.


[link]

júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Retek fidesz
júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Valamiböl ki kel épiteni egy médiát ha nem 1% pártokat akkarod 24 órába halgatni az atv-én.Bár nem értem hogy, köztévébe 1300000 ember szavazata is kevés.Ezért bezeg nem ad napi birságot az eu hiszen cssk demokrácia a tét.
júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Megfizettük már kamatostól a nem létező rendszerváltás árát!
júl. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#4 Tiszás szavazó vagyok én is. De ezt a pénz kérést nem támogatom...
júl. 7. 04:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!