Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról,hogy...

Mit gondolsz arról,hogy Magyar Péter pénzt kér az emberektől,rendszerváltó tagság néven?

Figyelt kérdés

júl. 6. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
#10 Mert honnan szerezzen pénzt a kampányra? Arra akartam rámutatni, hogy amíg a Fidesz csak úgy ellopja az emberek pénzét és azt költi kampányra, addig MP tisztességesen megkéri a szimpatizánsait, hogy aki teheti az támogassa a pártot.
júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
#11 Nem lopja el a fidesz az emberek pénzét. A fidesz 14 éve van kormányon és a parlamenti képviselők 2/3-t adja. Ennek az aránynak a mértéke határozza meg az állami pártfinanszírozásból rájuk eső részt. Azért van pénzük mert ennyi mandátumot szereztek a választásokon már 2006 ősze óta mindig.
júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Emlékszel amikor a Fidesz küldte a sárgacsekkeket kitoltetlenul hogy támogasd őket? Na ugye.
júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
#13 Így van. Fideszes vagyok de arra sem küldtem pénzt. Nekem nincs is bajom azzal hogy MP így kér pénzt a támogatóitól, legalább nyilvánosan teszi.
júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Ha külföldről támogatják az a baj.. de nem teszik.


Ha milliárdosok állnak be mögé az a baj, de nem teszik.


Ha a polgárok támogatják, mert valami újat szeretnének a Fideszen kívül akkor az miért baj?

júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%

Mocsok pénzéhesek ők is, ezt előre lehetett tudni.


Persze az emberek hisznek nekik, de el tudjátok képzelni, hogy becsületes dolgokra használják a pénzt?


Pont úgy, ahogy a fideszben megtanulta.

júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
81%

Csak nehogy békekölcsön legyen belőle, ahogy Rákosi csinálta!

Először csak aki akar, aztán enyhe zsarolás, majd fenyegetőzés.

Veszélyes ez a pénzkéregetősdi!

júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt kér, amit akar, - mint ahogyan én is megtehetem ezt!

Azt meg nem írom ide le, hogy tőlem mit kap...

júl. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!