Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar sportolólány, ezzel...

A magyar sportolólány, ezzel legalizálta, hogy férfiak boxoljanak nők ellen?

Figyelt kérdés

Olvasom ezt az értelmezést és jobban végiggondolva igazat adok ennek. Amikor Luca azt nyilatkozta, hogy nem számít, hogy férfi ellen, de kiáll ezzel legalizálta azt hogy férfiak verekedjenek nők ellen a sportban, olimpián, hiszen nem háborodott fel.


Az olasz versenyző, aki sírva fakadt a fájdalomtól szintén ezt mondhatta a meccs előtt. Optimista egy sportoló. Erre készül éveket, évtizedeket. Aztán mégis sírásra verték szét.



aug. 2. 17:54
 21/91 A kérdező kommentje:

Én azt olvasom, hogy "Megszólalt a MOB a nők között induló ➡🔷férfi bokszolóról"


"egy biológiailag 🔷férfi ökölvívóval kell majd Hámori Lucának megküzdenie" [link]

aug. 2. 19:09
 22/91 A kérdező kommentje:
21@ Az LMBTQ-sok már nem vállalják fel a transzneműeket? Szerintük minden nembináris lény LMBTQ. Már ha cirkusz van belőle nem vállalnak közösséget?
aug. 2. 19:10
 23/91 anonim ***** válasza:
84%

"Akkor ők nem nők szerinted"

Nem szerintem, maguk szerint sem.


"akik nőnek képzelik maguk?"

Nem érzik magukat nőnek.


"Nem nőként született, hanem férfiként."

Milyen értelemben?

aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
84%
#23 De ő bináris, mit nem értesz ezen? Nő a születési neme, most is nő a neme és nőként is azonosítja amgát. Ebben semmi LMBTQ nincs.
aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 A kérdező kommentje:
Ha megnézem az algír csak arcát, aki biológiai férfi, akkot én férfit látok. Te mást? [link]
aug. 2. 19:11
 26/91 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és a transzvesztitizmus nem is LMBTQ.
aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 A kérdező kommentje:

24@ "Nem szerintem, maguk szerint sem.""Nem érzik magukat nőnek"


Nem úgy volt, hogy férfinak születtek, de nőként tekintenek magukra? :XD

aug. 2. 19:12
 28/91 anonim ***** válasza:
79%

"Nem úgy volt, hogy férfinak születtek, de nőként tekintenek magukra? :XD"

Hárommal ezelőtt is leírtam, hogy a transzvesztita keresztöltözők nem transzneműek, nem is állítják magukról, hogy nők, nincs köze az LMBTQ-hoz.

aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
95%

"Ha megnézem az algír csak arcát, aki biológiai férfi, akkot én férfit látok. Te mást?"

Én meg nőt. És akkor mi van? A születési neme nő, és a jelenlegi neme is nő, és nőként is azonosítja magát. Ez a bináris skála lényege, ebben semmi LMBTQ nincs. Akkor lenne LMBTQ ha transznemű lenne, de azt egy muszlim országban elég nehéz kivitelezni, hiszen büntetik.

aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, akkor szerinted nem a születési nem számít?
aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!