Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar sportolólány, ezzel...

A magyar sportolólány, ezzel legalizálta, hogy férfiak boxoljanak nők ellen?

Figyelt kérdés

Olvasom ezt az értelmezést és jobban végiggondolva igazat adok ennek. Amikor Luca azt nyilatkozta, hogy nem számít, hogy férfi ellen, de kiáll ezzel legalizálta azt hogy férfiak verekedjenek nők ellen a sportban, olimpián, hiszen nem háborodott fel.


Az olasz versenyző, aki sírva fakadt a fájdalomtól szintén ezt mondhatta a meccs előtt. Optimista egy sportoló. Erre készül éveket, évtizedeket. Aztán mégis sírásra verték szét.



aug. 2. 17:54
 11/91 anonim ***** válasza:
#9 ez egy dolog, de neked nem ez a problémád.
aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
60%

Off.

(Szomorú, hogy ezen rúgozol, miközben drágult a paradicsom, most már lecsót is aranyáron ehet a magyar.)

Mindig hülyeségekkel etet a fidesz, média és nem veszitek észre a lényeget és a fontosat.

aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
69%
Az olasz boxoló sírva fakadását helyette is szégyellem. Komolyan, alig ért hozzá, de bevágta a hisztis picsát!
aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 A kérdező kommentje:

11@ "Hámori Luca született férfiként! Bizonyítsd be hogy nem így van!"


Én hülyéknek nem bizonyítok semmit -.-

Nincsen relevanciája sem


"ez egy dolog, de neked nem ez a problémád."


Én olvastam egy elképzelést és ezt kérezem. De ettől függetlenül minden normális embernek probléma, ha férfiak vernek nőket ráadásul a nemes sport égisze alatt. Hogyhogy ez másokat nem háborít fel? Feministák ilyen csöndben vannak?


13@ "Szomorú, hogy ezen rúgozol, miközben drágult a paradicsom, most már lecsót is aranyáron ehet a magyar."


Minden problémát kezelni kell. Ha aranyered jött ki, de rákos is vagy attól még fáj a segged nemde? Én vásárcsarnokban 750 Ft-ért vettem ma parit.


14@ "alig ért hozzá, de bevágta a hisztis picsát!"


Köszönöm az együttérzést. Igazi liberális szellemben írsz már. Hatásos volt a dollármédia agymosása🤔

aug. 2. 18:34
 15/91 anonim ***** válasza:
85%

"Én hülyéknek nem bizonyítok semmit -.-"

Szóval nincs bizonyítékod arról, hogy Hámori Luca nem férfi.

Semmi keresnivalója nők között! Mehet férfiak ellen boxolni.

aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
95%

"alsókba transzvesztitákkal elfogadtatni a másságot"

AlsókbaN és a transzvesztiták nem transzneműek.


"4@ Ha csattot raknak" "kiskorába"

Mit, mibe?


"Férfiként született..."

Nem, nem.


Eddig még azt mondták sokan, hogy a nemi szerv döntő, mert "a fiúknak kukijuk van"... hát, ő sosem volt fiú.

aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 A kérdező kommentje:
16 Te mit gondolsz? Amikor Luca azt nyilatkozta, hogy nem számít, hogy férfi ellen, de kiáll ezzel legalizálta azt hogy férfiak verekedjenek nők ellen a sportban, olimpián, hiszen nem háborodott fel?
aug. 2. 18:46
 18/91 anonim ***** válasza:
88%
@18 ezzel kapcsolatban akkor Lucaval kellene veszekedned, nem a GyK felhasznaloival...
aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 A kérdező kommentje:

17@ "AlsókbaN"


És ovikban


" és a transzvesztiták nem transzneműek."


Akkor ők nem nők szerinted, hanem csupán férfiak akik nőnek képzelik maguk?


"Nem, nem."


Nem nőként született, hanem férfiként.

aug. 2. 19:06
 20/91 anonim ***** válasza:
88%
#20 nőként született. Ez nem lmbtq kérdés.
aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!