Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar sportolólány, ezzel...

A magyar sportolólány, ezzel legalizálta, hogy férfiak boxoljanak nők ellen?

Figyelt kérdés

Olvasom ezt az értelmezést és jobban végiggondolva igazat adok ennek. Amikor Luca azt nyilatkozta, hogy nem számít, hogy férfi ellen, de kiáll ezzel legalizálta azt hogy férfiak verekedjenek nők ellen a sportban, olimpián, hiszen nem háborodott fel.


Az olasz versenyző, aki sírva fakadt a fájdalomtól szintén ezt mondhatta a meccs előtt. Optimista egy sportoló. Erre készül éveket, évtizedeket. Aztán mégis sírásra verték szét.



aug. 2. 17:54
 31/91 anonim ***** válasza:
77%
Olyat is olvastam itt, hogy nem is algír, csak azért van olyan zászló a ruháján, mert muszlimgyűlölő. De a kérdező azt se tudja, mit kérdezett: "Milyen algír csaj?".
aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 A kérdező kommentje:

29@ Most a transzvesztita, transzneműség szóba kötsz bele, hogy a férfi aki nőnek képzeli magát valójában nő, de ezek üres fogalmak.


30@ Demagógia. Ti vagytok egybites húlyék, akik még azt sem tudjak fiú vagy lány vagy-e


31@ "Én meg nőt"


Erre te képes vagy rámondani hogy nő? Fizettek érte? [link]


Tesztoszteron termelése alapján férfi...


32@ "Kérdező, akkor szerinted nem a születési nem számít?"


Szerintem neked más jelent a születési nem mint nekem. Számodra a születési nem érzés alapján újraértelmezhető.


33@ "Olyat is olvastam itt, hogy nem is algír, csak azért van olyan zászló a ruháján, mert muszlimgyűlölő. De a kérdező azt se tudja, mit kérdezett: "Milyen algír csaj?""


Akkor nem is Algír? Így már kerek a történet. Akkor mégsem igaz, hogy a mesétek, hogy azt hitték születésénél hogy nő volt?


Azért kérdeztem, hogy milyen algír csaj, mert ezt írta a másik, de ő a pasira gondolt. Az algir pasiról hitte hogy nő

aug. 2. 19:28
 33/91 anonim ***** válasza:
96%
#34 te szerencsétlen, az Algír sportoló nőként született. Ha vitatod a születési nemét, vagy azt, hogy nem nő bármilyen okból, akkor jobban nyomod az “lmbtq propagandát” mint bárki.
aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
81%
Kerdezo, neked nincs sok baratod, ugye?
aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 A kérdező kommentje:

35# Te vagy a szerencsétlen. Nem én vitatom, hogy nő, hanem olimpiai bizottságok akik töppet többet tudnak mint te


35-36# Az hogy személyeskedtek a ti silány szellemi világotok tükrözi😊

aug. 2. 19:34
 36/91 anonim ***** válasza:
91%
#37 a bizottság ma adott ki közleményt, hogy nőnek született. Te miről beszélsz? Mi a bajod tulajdonképpen?
aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem neked más jelent a születési nem mint nekem. Számodra a születési nem érzés alapján újraértelmezhető."

A születési nem az, amit a születésekor a nemi szervei alapján megállapítanak. Neki ez nő. Azóta is nőként él.

aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 A kérdező kommentje:
38@ Melyik bizottság? Miért adott ki olyat amikor nem igaz? A NOB-ról beszélek
aug. 2. 19:39
 39/91 anonim ***** válasza:
48%
Lehetséges. Azonban micsoda pofon lehet ez is Viktortának, illetve elég kínos, hogy megint a "magyar" van negatív értelemben a címlapokon.
aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
73%

"Melyik bizottság? Miért adott ki olyat amikor nem igaz? A NOB-ról beszélek"

Mi is a NOB-ról beszélünk...

"A Nemzetközi Olimpiai Bizottság közleményben fejtette ki, hogy a két női ökölvívót, akiket kizártak a világbajnokságról túl magas tesztosztereonszintjük miatt, elhamarkodottan és önkényesen ítéltek meg. Véleményük szerint mindenkinek joga van ahhoz, hogy diszkrimináció nélkül sportolhasson, és minden az olimpiai feltételeknek megfelelően történt."

[link]

aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!